Christine Tran Ferguson Erkek Bebek Ölümünün Ardından Hayranlarına Mesaj Gönderdi


Christine Tran Ferguson bir aile trajedisinin ortasında bir destek çemberi arıyor.

Tour de Lust blog yazarı, son olayın ardından hayranlara yürek burkan bir mesaj kaleme aldı. ölüm 15 aylık oğlunun Asherkocasıyla karşıladığı ryan ferguson.

“Daha önce çocuk kaybı yaşayan ve bana ulaşmak isteyen varsa, lütfen bana bir e-posta gönderin, çünkü haftalardır dm’lerime bakamıyorum, ama söz veriyorum, üstesinden gelmeye çalışacağım. [sic] Christine, Instagram Hikayelerinde şunları yazdı: “Bütün sevgi ve dualarınız için çok teşekkür ederim. Şu anda sadece mahremiyet istiyoruz.”

Seyahat fenomeni, Asher’in 20 Temmuz’da vefat haberini Instagram Hikayelerinde ailesinin “hayatımızın en zor haftalarından” geçtiğini belirterek paylaşmıştı.

“Bunu hak edecek ne yaptık diye düşünmeden edemiyorum?” o ekledi. “Asher bunu hak etmedi, önünde parlak bir gelecek ve hayat vardı. Kalbim şu anda milyonlarca parçaya bölündü.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380980/influencer-christine-tran-ferguson-sends-message-to-supporters-after-death-of-15-month-old-son?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir