Christine Brown, Kody Split’ten Sonra Meri ve Robyn İlişkisini Konuştu – Hollywood Life


Christine kahverengi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Justin Stephens / TLC

Christine Brown kesinlikle pek bir ilişkisi yok Meri Kahverengi ve Robyn Brown ondan uzaklaştığından beri kardeş eşleri Ancak bunun, ayrılmadan önce iki kadınla birlikte durduğu yerden farklı olmadığına dikkat çekti. kody kahverengi. Christine, “Eskisi gibi oldu” dedi. Bize Haftalık. “Ayrıldığım zamankiyle aynı, yani hiçbir şey [changed]. İkisiyle de gerçekten konuşmadım.” Yakın zamanda Kody ve Robyn’i bir aile etkinliğinde gördüğünü açıkladı ve bunun “biraz garip” olduğunu itiraf etti.

Öte yandan, Christine ile bir ilişki sürdürmüştür. janelle kahverengi, ona her zaman daha yakındı. Christine, “Beni birkaç kez ziyarete geldi” dedi. “Bir misafir odam var ve o misafir odasında kalıyor ve kız kardeşi de benden yarım saat kadar uzakta oturuyor. Biz de birlikte birkaç seyahate çıktık.” Christine, 2021’de Kody ile olan ilişkilerini bitirdikten sonra Utah’a taşındı. Kararı ve sonrası, şu anki sezonda oynuyor. kardeş eşleri.

kardeş eşleri
Kody Brown dört karısıyla birlikte. (Justin Stephens/TLC)

Kody ile olan ilişkisine gelince, Christine işlerin hala biraz kayalık olduğunu söyledi. Christine, “Bence hala çok incinmiş ve bunu çok daha yavaş işliyor,” diye itiraf etti. İlk önce Kody’ye 2021’in başında ondan ayrılmayı düşündüğünü söyledi ve ardından yavaş yavaş aileyi Arizona’da bırakarak Utah’a taşınmaya doğru adımlar atmaya başladı. “Çok sinirlenmeden ve kavga etmeden önce ayrıldım” diye paylaştı. “O noktadan önce ayrıldım. Bunun bir parçası olmasını istemedim.”

Kody ve Christine’in bir küçük kızı da dahil olmak üzere altı çocuğu var. gerçekten. “[We] ileri geri iletişim kurmak [about the kids]”dedi Christine. “Ama henüz ortak ebeveynlik olduğunu sanmıyorum.” En son bölümünde kardeş eşleri, Kody ve Christine, Truely’e kendisinin ve Christine’in taşınacağını ne zaman söyleyecekleri konusunda anlaşamadılar. Kody, Christine’in sonunda fikrini değiştireceğini umarak süreci ertelemek istedi. Ne yazık ki, Truely kazayla annesini bir telefon görüşmesinde duyduğunda durumu öğrendi.

kardeş eşleri Pazar günleri saat 22:00’de TLC’de yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/christine-brown-meri-robyn-relationship-kody-split-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir