Christine Brown, Kody Ayrıldıktan Sonra Janelle Brown ile Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Christine Brown


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Puddle Monkey Prods/Şekil 8/Kobal/Shutterstock

Christine Brown Ve Janelle Brown ayrıldıktan sonra birlikte tonlarca eğleniyorlar kody kahverengi. bu kardeş eşleri yıldızlar, Christine’in nişanlısıyla bir açık hava RZR aracına binmeye gittiler, David Woolleyve Janelle’in kızı, savan kahverengi. 51 yaşındaki Christine aldı instagram 21 Mayıs’ta Christine yolcu koltuğuna otururken, 54 yaşındaki Janelle ve Savannah arkada otururken David’in aracı kullandığı bir video ile. Üç kadın, Christine’s ile araziye çıkarken çığlık attı ve güldü. müstakbel koca. “Bu hafta sonu birkaç özel konukla RZR sürmeye gittik!” Christine altyazısında yazdı.

Christine ve Janelle, 54 yaşındaki Kody’den ayrılıyor ve Christine çoktan yeni bir adamla yoluna devam etti. TLC yıldızı, Ekim 2022’de “rastgele çıktığını” kabul ettikten sonra David ile ilişkisine 2023 Sevgililer Günü’nde başladı. Christine ve David, Nisan’da nişanlandı. Christine, 2021’in sonlarında Kody’den ayrıldığını açıkladıktan sonra kısa bir süre bekar kaldı. Eski sevgililer 26 yıldır evli ve altı çocuğu paylaşıyorlardı.

Bu arada Janelle, Kody ile yaklaşık otuz yıldır süren “manevi” evliliğini geçen yıl bozdu. Gösteriden bir Aralık klibinde “Kody ve ben ayrıldık” dedi. Bir kaynak söyledi Temasta Janelle’in basitçe “onu aştığı” sırada. Janelle ve Kody’nin kızı Savannah da dahil olmak üzere altı çocuğu var. Bildiğimiz kadarıyla Janelle henüz yeni bir ilişki içinde değil.

kardeş eşleri
Kardeş Eşler (Fotoğraf: Puddle Monkey Prods/Şekil 8/Kobal/Shutterstock)

Janelle ve Christine’in eski kız kardeşi eşi Meri Kahverengi, 52, ayrıca artık Kody ile evli değil. Meri ve Kody, evliliklerini ilk kez bağladıktan 30 yıl sonra, Ocak ayında evliliklerini “kalıcı olarak sonlandırmaya” karar verdiler. Eski sevgililer bir çocuğu paylaşıyor. Janelle, Christine ve Meri, çok eşli aileyle evlilik bağlarını kestikleri için birbirleriyle iyi ilişkiler içinde görünüyorlar. Kody artık sadece evli Robyn Brown, 44, iki çocuğu paylaştığı. Kody’nin dört evliliğinden 18 çocuğu var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/christine-brown-janelle-fiance-reunite-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir