Christine Brown Çıkıyor, Kody Split’ten Sonra Erkek Arkadaşı Var – Hollywood Life


kahverengi
Resim Kredisi: TLC

Havada aşk var Christine Brown! Ayrıldıktan yaklaşık iki yıl sonra kody kahverengi, Christine yeni bir erkek arkadaşı olduğunu açıkladı. Reality yıldızı ona aldı instagram haberi takipçileriyle paylaşmak için 7 Şubat’ta hikaye. Yeni gizemli adamına fışkırdı ve kimliğini neden şimdilik bir sır olarak sakladığını açıkladı.

“Sadece sana söylemeliyim – sadece biriyle çıkıyorum!” Christine dedi. “O harika, romantik ve çok kibar ve aradığım her şey. O inanılmaz [my daughter] gerçekten. O kesinlikle bir rüyanın gerçekleşmesi. Size resimleri ve her şeyi birazdan göstereceğim için çok heyecanlıyım. Şu anda onu sadece kendime saklıyorum ve size daha sonra biraz daha bilgi vereceğim. Ama ah, çok heyecanlıyım.”

kahverengi
Christine Brown, Kody’den ayrıldıktan sonra hala ‘Sister Wives’da yer almayı planlıyor. (TLC)

Christine, 2021 sonbaharında kendisinin ve Kody’nin yaklaşık 30 yıllık ruhani evlilikten sonra ayrıldıklarını doğruladı. Ancak Kody ile ayrılık hakkında yaptığı konuşmalar, en son sezonunda belgelendiği gibi aylar önce başladı. kardeş eşleri. Ayrılmanın lojistiğini anladıktan sonra Christine, Utah’daki yetişkin çocuklarından bazılarına daha yakın yaşamak için Kody’den ve Arizona’daki diğer kız kardeşi eşlerinden uzaklaştı.

Gerçekten Christine ve Kody’nin tek reşit olmayan çocuğu. Kody ilk başta itiraz etse de, 12 yaşındaki Christine ile Arizona’ya taşındı. Ancak Christine, Arizona’yı ziyaret ettiğinde veya Utah’ı ziyarete geldiğinde Kody’nin Truely’nin hayatının bir parçası olmasını istediğinde ısrar etti.

Christine’in Kody ile sorunları, ona artık ondan hoşlanmadığını söylediğinde ve artık yakın bir ilişki yaşamak istemediğini söylediğinde başladı. Onunla samimi olmak istemeyen biriyle evlilik içinde olmak istemiyordu. Bu arada Kody, Christine’i arkasından konuşarak ona “ihanet etmekle” suçladı, bu onun artık ondan hoşlanmamasına neden olduğunu söylediği şey. Kody’nin iki karısı daha, Meri Kahverengi Ve Janelle Brownayrıca Christine ayrıldığından beri ondan ayrıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/christine-brown-dating-boyfriend-kody-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir