Christina Ricci, Yellowjackets’in 2. Sezonunu Yenidoğanla Tartışıyor


Araçta bebek var!

Ve biz sadece Kanada vahşi doğasında mahsur kalan hamile genç Shauna’dan bahsetmiyoruz. Sarı ceketler. Popüler Showtime dizisinin ikinci sezonu üzerinde çalışmaya başlamadan önce, Christina Ricciyetişkin Misty’yi oynayan 15 aylık kız çocuğu Cleo’yu eşiyle birlikte dünyaya getirdi. Mark Hampton.

Peki, dengelemek nasıl bir şeydi? Sarı ceketler ve Netflix dizisi Çarşamba yenidoğan büyütürken mi?

Oğlunu da paylaşan Christina, “Gerçekten eğlenceliydi” dedi. Freddie8, eski ile James Heerdegen, münhasıran E söyledi! Haberler. “Çok meşguldüm, bu harika ve aynı zamanda aile ve çocuklarla zor ve yeni doğmuş bir bebekle tüm bunları halletmeye çalışıyorum. Ama harikaydı, gerçekten iyiydi.”

Ve Casper Ufaklık ile işi hokkabazlık yapan tek kişi alum değildi. Melanie Lynskeyyetişkin Shauna’yı oynayan , kocasının Jason Ritter‘in ikinci sezonda yakında ortaya çıkması, iş 4 yaşındaki kızları için çocuk bakımını koordine etmeye geldiğinde kendi zorluklarını da beraberinde getirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368978/christina-ricci-reveals-how-%22hard%22-it-was-filming-lessigreateryellowjacketslessigreater-season-2-with-a-newborn?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir