Christina Ricci, Jenna Ortega’nın Çarşamba Olarak Performansı Üzerine (Özel) – Hollywood Life


Christina Ricci


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Christina Ricci Çarşamba günü Addams Netflix serisinde görünecek, sadece başlıklı ÇarşambaNetflix’te, ancak bu sefer Çarşamba günü oynamayacak. Jenna Ortega ikonik karakter için yeni bir bölümde rol alıyor. HollywoodYaşam Christina ile dizinin bir parçası olmak ve Jenna’nın bir zamanlar oynadığı karakterin performansına tanık olmak hakkında ÖZEL konuştu.

Jenna Ortega
Jenna Ortega, Netflix dizisinde Çarşamba Addams rolünde. (Netflix)

“Gerçekten heyecan verici ve gerçekten eğlenceli. Görünüşünün bu tür yeni yorumunu gördüğüm andan itibaren, aman Tanrım, bu çok akıllı ve çok havalı” dedim Christina, Stella & Chewy’s ile olan ortaklığını tanıtırken. “Ve sonra performansını görmek… bu gerçekten harika. Gerçekten harika, modern bir yorum. Daha zamanında ve uygun geliyor. Gerçekten Çarşamba gününün özünde olan bir tür öz saygı ve saygınlığa sahip. Tüm seçimleri çok akıllı. Jenna’ya çok saygı duyuyorum ve bence insanlar onu Çarşamba günü sevecek.”

Christina kısa süre önce Showtime dizisindeki performansıyla ikinci Emmy adaylığını kazandı. Sarı ceketler. Oyuncu kadrosu şu anda merakla beklenen ikinci sezonun çekimlerini yapıyor.

“Söylemeliyim, senaryolar harika. Sanırım şimdi 4 bölüm okuduk ve her senaryo bir öncekinden daha iyi,” diye açıkladı Christina. “Bence tüm kadro çok heyecanlı çünkü ilk başta baskı hissettik ve biraz gergindik. Ama sonra bir kez senaryoları okuduk ve yazı çok güçlü ve şimdi herkesin çok heyecanlı olduğunu düşünüyorum. Sezonun bitmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Christina Ricci
Christina Ricci, ‘Yellowjackets’te Misty rolünde. (Gösteri zamanı)

İlk sezondaki en iyi dinamiklerden biri, Christina’nın oynadığı yetişkin Misty ile Nat’ın oynadığı yetişkin arasındaki ilişkiydi. Juliette Lewis. Christina, “Bence bu ilişki gerçekten ilginç, merak uyandırıcı ve izlemesi eğlenceli” dedi. “Bence, özellikle benim için, karakterim açısından, gerçekten harika bir dinamik çünkü gerçekten onun bir arkadaş edinmeye, bağlantı kurmaya, Natalie’yi sahiplenmeye çalışmak için obsesif-kompulsif ihtiyacını gösteriyor. Oynaması eğlenceli bir dinamik.”

Aktris, 2. sezonda Misty’nin “duygusal yaşamının” daha fazlasını görmeyi umuyor. Christina, “İlk sezonda nasıl çalıştığını çok gördük ama içsel yaşamının çoğunu görmedik” diye itiraf etti. “Bir aktris olarak benim için, umarım daha fazlasını keşfederiz çünkü bu sadece benim için gerçekten ilginç ve zorlayıcı bir şey.”

Christina, yeni rol arkadaşıyla şimdiden bazı sahneler çekti İlyas Ahşap. “Onunla çalışmayı seviyorum. Onu çok uzun zamandır tanıyorum ve o harika bir aktör. O çok eğlenceli bir insan ve sette harika bir gündü. Gerisini sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Christina Ricci
Christina Ricci bir Showtime etkinliğinde. (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Aktris ve köpek annesi de yaptığı çalışmalardan bahsetti. Stella & Chewy’nin, kalbine yakın ve sevgili bir ortaklık. Christina, “Markanın, hayvanlarımıza bakmak için koyduğumuz düşünceyi ve onları beslediğimiz şeye koyduğumuz düşünceyi gerçekten yansıtmasını seviyorum” dedi. “Bu Raw Love kampanyası fikrine bayıldım, çünkü her şey evcil hayvan sahipleri olarak evcil hayvanlarımızı desteklemek ve onlara fayda sağlamak için her şeyi nasıl yapacağımızla ilgili. Beslenmelerine dikkat etmek, bunu yapmanın gerçekten kolay bir yolu.”

En büyük köpeği yaşlandıkça, Christina “onu mümkün olduğunca uzun süre rahat, sağlıklı ve canlı tutmakla ilgilendiğini” açıkladı. Onu beslenme açısından destekleyebilmem için biraz araştırma yapmaya başladım ve Stella & Chewy’s’i buldum. Bunun gerçekten harika olduğunu görüyorum. Küçük köpeklerim bile bundan faydalanıyor ve Karen harika bir iş çıkarıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/christina-ricci-jenna-ortega-wednesday-addams-performance-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir