Christina Milian Step Up Fragmanda Naya Rivera’nın Yerini Aldı


Christina Milian adım atıyor Adım Yukarı.

Şarkıcı ve oyuncu, Starz dizisinin üçüncü sezonunda Collette Jones’u oynayacak. Naya Rivera.

Naya, dizinin ilk iki sezonunda Collette’i oynadı. Adım Yukarı Temmuz 2020’de bir tekne kazasının ardından trajik bir şekilde boğulmadan önce.

Adaçayı Odom’dan sonra (Ne-Yo) cinayetle suçlanıyor, üçüncü sezon Adım Yukarı ağa göre, Collette’i “ülke çapında bir turu dengelerken imajlarını korumak için mücadele ederken” bulur.

Fragmanda görüldüğü gibi Collette, Rigo (Terence Yeşil) Sage’i değiştirmek için ona, “Bu senin şansın ve onlara neler yapabileceğini göster” diyerek.

Adım Yukarıgöre Adım Yukarı film serisi, Atlanta’daki rekabetçi bir sahne sanatları okulu olan High Water’ın öğrencilerini ve fakültesini takip ediyor.

Fragmanda bir seslendirme, “High Water bir okul değil. Okullar dünyaya uygun bir ürünü damgalamak zorunda” diyor. “High Water’da yaratıcı biri olarak görülüyorsunuz. Dünyayı değiştirecek biri.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346973/see-christina-milian-take-over-for-the-late-naya-rivera-in-trailer-for-step-up-season-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir