Christina Hall, Flip veya Flop’un Sonunun Ardından Yeni HGTV Şovu Aldı


Christina Haack dır-dir geri dönmek!

Doğru! Çekiç ve çivilerinizin tozunu alın çünkü Flip veya Flop yıldız—şimdi kim geçiyor Christina Salonu emlakçıyla son evliliğinden sonra Josh Hall—yenisini alıyor Sahildeki Christina göre, HGTV’deki spin-off serisi İnsanlar.

Bu sefer, Christina ülkeye gidiyor gibi görünüyor. Yeni gösteri, geçici olarak başlıklı Ülkedeki Christina, işini genişletirken ve yeni kocası ve üç çocuğuyla kök salarken tasarımcı ve emlak profesyonelini takip edecek. Altı bölümlük dizi 2022’nin sonlarında gösterime girecek ve yıldızı bundan daha mutlu olamazdı!

“Çok heyecanlıyım ve minnettarım Ülkedeki Christina resmi olarak alındı” dedi Christina yaptığı açıklamada, “Her iki dünyanın da en iyisine sahip olmayı seviyorum – kıyı ve ülke. Evden uzaktaki evimiz Tennessee’de çalışmak için inanılmaz bir fırsat.”

Hall geçen yıl Tennessee çiftlik evini satın aldı. 38 yaşındaki, 11 yaşındaki iki çocuğu paylaşıyor Taylor ve 6 yaşındaki Braydenilk kocası ve eski Flip veya Flop yardımcı yıldız Tarek El Musaayrıca bir çocuk, 2 yaşındaki Hudson, ikinci kocasıyla birlikte Karınca Anstead.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326415/christina-hall-gets-new-hgtv-show-after-saying-goodbye-to-flip-or-flop?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın