Christina Hall Çocuklarının Annesinin İzinden Gitmesi Hakkında Ne Hissediyor?


Engelle, çiple tanış.

Gibi Christina Salonu işini büyütmeye devam ederken, HGTV yıldızı yardım edemez ama 12 yaşındaki kızıyla tasarım gözünün ağaçtan uzak olmadığını fark eder. Taylor—eski kocasıyla paylaştığı kişi Tarek El Moussa– ailesinin izinden gitmeye ilgi gösteriyor.

“Taylor doğal,” dedi Christina E’ye! Özel bir röportajda haberler. “Tasarım konusunda gerçekten çok iyi ve kamera konusunda gerçekten iyi. Bu beni biraz korkutuyor ama bir süre bunların hiçbirini yapmasını istemiyorum.”

Taylor ve küçük erkek kardeşine izin veriyor. brayden7, yeni dizisinde konuk oyuncu olacak Ülkedeki Christina. Ancak herhangi bir bölümün merkezi olacaklarına güvenmeyin.

Christina, “Bizimle belki en fazla bir saat, belki ayda bir çekim yapıyorlar,” dedi. “Üniversiteye gitmelerini ve daha sonra, çok daha sonra, eğer yapmak ve peşinden gitmek istedikleri bir şeyse, onlara daha fazla güç vermelerini istiyorum. Ama en önemlisi, sadece normal bir çocukluk geçirmelerini istiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1360774/how-christina-hall-lessigreaterreallylessigreater-feels-about-her-kids-following-in-mom-s-tv-design-footsteps?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir