Christina Haack, Velayet Savaşı Ortasında Son Hudson ile Vakit Geçiriyor


Christina Haack eski kocayla velayet dramasına izin vermiyor Karınca Anstead hayatını alt üst et.

Ant, 2 yaşındaki oğullarının tam velayetinin reddedilmesinden neredeyse bir hafta sonra, Hudson Londra Anstead, Flip veya Flop star bir anne olarak hayatına bir göz attı. Hudson’ın yeni bir kesim yaptırdığı bir fotoğrafın yanında Instagram’da “İzin günleri saç kesimlerinden oluşur” diye yazdı, “Costco koşuyor ve bu kiralık ev için paketlediğimiz her şeyi bulmaya çalışıyor.”

Christina—çocukları paylaşan Taylor El Musa11 ve Brayden El Musa6, eski kocasıyla Tarek El Musa– Ant, 28 Nisan’da yürümeye başlayan çocuğun tam velayetini talep ettikten sonra oğlunun rutinini normal tutuyor.

bu Araç satıcısı Şu anda Christina ile ortak velayeti paylaşan yardımcı ev sahibi, mahkeme tarafından elde edilen mahkeme belgelerinde iddia ediliyor. TMZ eski karısının her ay Hudson ile yaklaşık “9 tam gün” geçirdiğini, daha önce bebeğin sağlığını riske attığını ve oğullarını ücretli sosyal medya paylaşımlarına dahil ettiğini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329631/christina-haack-spends-time-with-son-hudson-at-the-barbershop-amid-ant-anstead-custody-battle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın