Christina Haack ve Heather Rae Young Kavgadan Sonra Yeniden Bir Araya Geldiler: Fotoğraf – Hollywood Life


christina haack tarek el mussa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Invision/AP/Shutterstock

Christina Haack ve onun kocası, Joshua Salonueski sevgilisiyle birleşik bir cephe kurun, Tarek El Musave onun eşi, Heather Rae Genç12 Mayıs’ta. Tüm grup Tarek ve Christina’nın kızı için bir etkinliğe katıldı, Taylorve birlikte bir aile fotoğrafı çektirdiler. “Ortak ebeveynlik 101”, Christina çekimin altını çizdi. “Önce çocuklar gelir.”

Mutlu aile fotoğrafı, Christina ve Heather’ın Christina ve Tarek’in oğluna katılırken bariz bir tartışmaya girerken fotoğraflanmasından birkaç gün sonra geldi. Brayden’ın, Futbol oyunu. Fotoğraflar, Tarek’in, yüzleşmenin ortasında Heather’ı Christina’dan uzaklaştırmak için adım attığını gösteriyordu. Daha sonra grup durumla ilgili ortak bir açıklama yaptı. Aile, “Kişisel bir mesele tartışıldı ve o zamandan beri çözüldü” dedi. “İlerleyen bir ekip olarak ortak ebeveynlik yapmaya odaklandık.”

Ailenin son zamanlarda karşılaştığı tek dram bu değil. Bu haftanın başlarında Brayden hastaneye kaldırıldı ve acil bir apendektomi geçirmek zorunda kaldı. Christina, Instagram gönderisinde de duruma atıfta bulundu. “Brayden iyileşiyor ve hepimiz minnettarız” diye onayladı. “Biraz barışa hazır, çok zor bir kaç hafta oldu.”

Christina da ikinci kocasıyla sorunlar yaşıyor. Karınca Ansteadiki yaşında bir oğlu paylaştığı, Hudson, ile. Nisan ayında Ant, Christina’nın kendisini “derinden üzdüğünü” söylediği Hudson’ın tam velayetini almak için başvurdu. Ant ayrıca, Christina’yı velayet başvurusunda “kötü ebeveynlik” yapmakla suçladı. Christina, kendi cevabıyla Ant’ın kendisinin “uygun olmayan bir ebeveyn” olduğu yönündeki iddialarını yalanladı.

Christina ve Tarek 2009’da evlendiler ve 2016’da ayrıldılar. Ertesi yıl boşanma davası açtı ve ardından Ant ile çıkmaya başladı. O ve Ant 2018’in sonunda evlendiler, ancak Eylül 2020’de ayrıldıklarını açıkladılar. Nisan 2022’de Christina, çıkmaya başladıktan bir yıldan kısa bir süre sonra Joshua ile evlendi. Bu arada, Tarek ve Heather 2019’da çıkmaya başladılar ve Ekim 2021’de evlendiler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/christina-haack-heather-rae-young-reunite-family-photo-fight/

Yorum yapın