Christina Haack ve Heather Rae Young, Futbol Oyunu Dramasından Sonra Yeniden Bir Araya Geldi


Bu ailenin gözü topun üzerinde.

Hafta sonu bir çocuk futbol maçında hararetli bir andan sonra, Christina Haack ile yeniden bir araya Heather Rae Genç karma bir aile için Fotoğraf 12 Mayıs’ta.

bu Flip veya Flop şap ve gün batımını satmak star, desteklemek için bir okul etkinliğinde bir gece boyunca geçmişi arkalarında bırakmış gibi görünüyordu. TaylorChristina’nın eski kocası ve eski eşiyle 11 yaşındaki kızı yardımcı yıldız Tarek El Musa. Çifte Heather’ın şimdiki kocası Tarek ve Christina’nın üçüncü kocası katıldı. Josh Salonu.

38 yaşındaki Christina, kızının okul açılışı için bir araya gelen aileyi vurgulama fırsatını yakaladı. “Ebeveynlik 101” yazdı fotoğrafın yanında Instagram’da. “Önce çocuklar gelir.”

Oğulları için de “minnettar” olduklarını belirterek Brayden‘in yakın zamanda geçirdiği bir ameliyattan sonra iyileşmeye devam ettiğini belirten O, “Biraz barışa hazır, çok zor bir kaç hafta oldu” diye ekledi.

Cumartesi günü, Christina ve Heather, California, Newport Beach’te bir kaynak E! “Son zamanlarda anlaşamadıkları ve her iki çift arasında genel bir gerilim olduğu” haberi. E’ye açıklama gönderildi! Çiftler adına yapılan haberler, “kişisel bir meselenin tartışıldığını ve o zamandan beri çözüldüğünü” açıkladı. “İlerleyen bir ekip olarak ortak ebeveynliğe odaklandık” diye ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330831/christina-haack-and-heather-rae-young-reunite-for-family-pic-after-soccer-game-drama?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın