Christina Applegate’in SAG Ödüllerini Kutlayın Rollerine Övgüyle Baş Sallayın


Applegate’in karakteri Jen Harding, kocasını çarpıp kaçan bir araba kazasında kaybettikten sonra Judy Hale (Linda Cardellini) nişanlısını kalp krizi geçirerek kaybettiğini söylüyor. Ancak çok geçmeden Judy’nin geçmişinin göründüğü gibi olmadığı anlaşılır.

Aynı zamanda dizinin sorumlu yapımcılarından biri olan Applegate, üç sezonu boyunca, çalışmaları için üç Emmy adaylığı ve dört SAG Ödülü adayı dahil olmak üzere birçok adaylık aldı. Oyuncuya son sezonda multipl skleroz teşhisi kondu ve Cardellini geçtiğimiz günlerde son sahnelerini çekmenin onlar için nasıl bir şey olduğunu açıkladı.

Cardellini, “Vedalaşmakta gerçekten zorlandık” dedi. Hollywood Muhabiri. “Jen ve Judy ve Linda ve Christina gerçekten büyük gözyaşları döküyorlardı. Bence şovda gördüğünüz şey, Christina’nın kesinlikle hiç olmadığı kadar parlak ve inanılmaz bir aktris. Gerçekten her şeyi yapabiliyor. .”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366003/celebrate-christina-applegate-s-sag-awards-nomination-with-an-ode-to-her-unforgettable-roles?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir