Christina Applegate’in MS İle İlk Yılı ‘Zor’ Oldu – Hollywood Life


Christina Applegate'in MS İle İlk Yılı 'Zor' Oldu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Christina Applegate50 yaşında, eski başrol oyuncusuna göre multipl skleroz teşhisini “zorlu” buluyor David Faustino. Aktris ile televizyon dizisinde çalışan oyuncu Evli…Çocuklu, Los Angeles, CA’daki Fairmont Century Plaza’daki MS Silme Yarışı’na katıldı ve zorlu durumu nasıl ele aldığına dair bir güncelleme yaptı. “Christina ilk yılında, zor, zorlu ve zorlu geçiyor” dedi ÖZEL HollywoodYaşam etkinlikte.

David, kendisi ve Christina’nın “hemen hemen her gün konuştuklarını” ve MS teşhisi konulduğunda “eve döndüğünü”, ancak 29 yıl önceki ilkinden beri MS’i Silme Yarışı etkinliğine katıldığını söyledi. “Bu etkinliğe başlangıcından beri geliyorum, buradaki 29. yılım. Bu noktaya kadar benim için bu kadar önemli olmasının nedeni, benimle olan ilişkimdi. Nancy Davis (Race to Erase MS’nin kurucusu), MS’i öğrenmek, ailesiyle tanışmak ve onların başından geçenleri öğrenmek” dedi. “Son 29 yılda onlarla birlikte yaşadığım tüm eğlenceler.”

Christina Applegate, David Faustino
Christina Applegate ve David Faustino önceki bir gezi sırasında. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

David’in Race to Erase MS’deki en son görünümünden önce, Christina, MS teşhisini 2021’de Twitter’da bir tweet’te haber verdiğinde duyurdu. “Birkaç ay önce bana MS teşhisi kondu. Garip bir yolculuk oldu. Ama bu hastalığa sahip olan tanıdığım insanlar tarafından o kadar desteklendim ki. Zor bir yol oldu” diye tweet attı.

“Ama hepimizin bildiği gibi, yol devam ediyor,” diye devam etti. “Bir ** delik onu engellemediği sürece. MS’li bir arkadaşımın dediği gibi, ‘Uyanırız ve belirtilen eylemi yaparız.’ Ben de bunu yapıyorum. Şimdi gizlilik istiyorum. Ben bu işin içinden geçerken. xo teşekkür ederim.”

David Faustino, Christina Applegate
David Faustino ve Christina Applegate ‘Married…With Children’ programındaydı. (Bei/Shutterstock)

David’in Christina’s MS ile ilgili güncellemesi, orijinalin duyurulmasından sadece birkaç gün sonra geliyor. Evli…Çocuklu dahil olmak üzere, döküm katey sagal ve Ed O’Neilldizinin yeniden canlandırılması için sesleriyle televizyon ekranlarına geri dönecek. Hollywood Muhabiri. Aile adamı yazar ve yapımcı alex carter showrunner olarak hizmet verecek ve gelecekte potansiyel alıcılara götürülecek.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/christina-applegate-ms-hard-david-faustino-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir