Christina Aguilera Kırmızı Dantelli Bodysuit Londra’da: Fotoğraflar – Hollywood Life


Christina Aguilera Kırmızı Dantelli Bodysuit Londra'da: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JoanneRoberts / BACKGRID

Herkes kraliçeye selam versin! Christina Aguilera Londra’daki bir konserdeki göz kamaştırıcı performansı sırasında en iyi şovmen olduğunu kanıtladı. 41 yaşındaki “Dirrty” şarkıcısı, hayranlarına tam olarak istediklerini vermek için 6 Ağustos Cuma günü O2 Arena’da sahne aldı: Xtina ekstra olmak! Kırmızı dantel bir elbise, göz kamaştırıcı trençkot ve uyluk-yüksek deri çizmeler sallayan Christina, sınırları zorlayan bir pop yıldızıydı.

Christina Aguilera Kırmızı Dantelli Bodysuit Londra'da: Fotoğraflar – Hollywood Life
Christina Aquilera, Ağustos 2022’de Londra’daki konserinde kıpkırmızı görünüyordu. (JoanneRoberts / BACKGRID)

Ağızları açık bırakan manzara, öncekinden sadece birkaç gün sonra geldi. Ses Yargıç, beyaz bir bikiniyle etrafta uzanırken cızırdayan enstantanelerini paylaştığında sıcak bir kız yaz için hazır görünüyordu. Düpedüz ilahi ve muhteşem görünen Christina, mükemmel fotoğrafların altına “Beni benim için seviyorsun!” yazdı.

Christina son zamanlarda sahnedeki performansları ve kırmızı halı etkinliklerindeki görünümleri sırasında gardırop bölümünde öldürürken, pop yıldızı akranına desteğini dile getirdiğinden emin oldu. Britney Spears şarkıcı yakın zamanda konservatörlüğünü mahkemede düşürdükten sonra. İki kadın, filmde rol arkadaşı olarak başladıktan sonra pratikte sektörde birlikte büyüdüler. Miki Fare Kulübü.

Christina Aguilera Kırmızı Dantelli Bodysuit Londra'da: Fotoğraflar – Hollywood Life
Christina Aguilera, performans sırasında daha da ağızları açık bırakan bir kıyafete dönüştü. (Anthony Harvey/Shutterstock)

“Kesinlikle dikkat etmek istediğim bir konu çünkü bu kadar saygı duyduğum ve hayran olduğum biri hakkında boş yere konuşmak istemem. Ama çok mutluyum,” dedi Christina Enrique Santos Gösterisi Ocak ayında bir röportaj sırasında. “Daha önce de söylediğim gibi, onun için daha mutlu olamayacağımı söylediğim için rahat hissettiğimi söyleyeceğim. Her kadın güçlenmiş hissetmeyi ve uygun gördükleri şekilde buna sahip olmayı hak eder.”

Haziran 2021’de Christina, Britney’nin mahkemelere “Zehirli” şarkıcının taciz olarak gördüğü konservatörlüğü sona erdirmek için duygusal bir savunma yapmasının ardından da konuştu. Christina, “Çoğunun hayal bile edemeyeceği koşullar ve baskı altında çalışan bir kadına, en mutlu hayatını yaşamak için mümkün olan tüm özgürlüğü hak ettiğine söz veriyorum” dedi. “Kalbim Britney’e gidiyor. Dünyadaki tüm GERÇEK sevgiyi ve desteği hak ediyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/christina-aguilera-red-lace-bodysuit-london-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir