Christina Aguilera, GLAAD Medya Ödüllerine Dalgalı Payetli Elbise Giydi – Hollywood Life


Christina Aguilera


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Christina Aguilera 30 Mart Perşembe günü Los Angeles’ta düzenlenen GLAAD Medya Ödülleri’nde görülmeye değer bir manzaraydı. 42 yaşındaki “What A Girl Wants” şarkıcısı, kırmızı halıda gururla modellediği, dökümlü, payetli siyah bir elbise giymişti. Christina’nın elbisesi omuzları açıktı, üst kısmı kloş kollu ve onu halıda takip eden abartılı bir kuyruğu vardı. Christina bu bakışı tamamen öldürdü!

Christina Aguilera
Christina Aguilera, 2023 GLAAD Medya Ödülleri’nde (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Christina, payetli elbisesiyle uyumlu olması için harika takılar ekledi. bu Burlesk yıldız, şık görünümünü tamamen yükselten birkaç gümüş kolye ve bir çift uyumlu küpe takmıştı. Christina’nın uzun altın bukleleri koyu renk elbisesini mükemmel bir şekilde tamamlıyordu. Son olarak, Christina kırmızı ruj da dahil olmak üzere göz alıcı bir makyaj yaptı.

Christina, Hollywood’un en büyük isimlerinden bazılarını ortaya çıkaran GLAAD Ödülleri’nde kesinlikle en iyi giyinen yıldızlardan biriydi. Jennifer Coolidge, Jane Lynch, Sarah Michelle GellarVe Geena Davis etkinliğe katılmayı başaran ünlü yüzlerden sadece birkaçıydı. Oradaki herkes harika görünüyordu, ama Christina’nın elbisesi rakipsizdi.

Christina Aguilera
GLAAD Medya Ödülleri’nde Christina Aguilera (Fotoğraf: Alberto Rodriguez/Shutterstock)

Christina son zamanlarda kıyafetleriyle iyi durumda. 12 Mart’ta Grammy Ödülü sahibi, Vanity Far Oscar Partisi’nde trenle birlikte muhteşem bir kadife siyah elbiseyle göründüğü nadir bir halk görünümü yaptı. Christina sarı saçlarını yoğun göz makyajı ve çeşitli gümüş takılarla toplamıştı. Ünlü şarkıcı, nişanlısıyla partiye gitti Matthew Rutlerstandart siyah beyaz bir takım elbise ve siyah bir papyonla yakışıklı görünüyordu.

Christina’nın büyük Hollywood etkinliklerinde yer alması oldukça nadirdir, ancak yalnızca bu ay Vanity Fair Oscar Partisi ve ardından GIAAD Medya Ödülleri için iki istisna yaptı. Her iki etkinlikte de çok güzel görünüyordu. Christina ayrıca siyahın siyah olduğunu kanıtladı. kesinlikle rengi, giydiği her şeyde her zaman harika görünmesine rağmen.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/christina-aguilera-sequined-dress-glaad-media-awards-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir