Christina Aguilera Beyaz Bikinili: Fotoğraflar – Hollywood Life


Christina Aguilera Beyaz Bikinili: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kraliçeye boyun eğ! Christina Aguilera beyaz bir bikiniyle etrafta uzandığı cızırtılı enstantaneleri paylaştıktan sonra ateşli bir kız yaz için hazır olduğunu kanıtladı. 41 yaşındaki “Dirrty” şarkıcısı, hayranlarına tam olarak istediklerini vermek için 29 Temmuz Cuma günü Instagram’a gitti: Xtina ekstra! Düpedüz ilahi ve muhteşem görünen Christina, mükemmel fotoğrafların altına “Beni benim için seviyorsun!” yazdı.

Bir fotoğrafta, Grammy kazananı, şeffaf bir örtü ve sert bir iki parça sallarken, marka platin sarısı buklelerini tutan eliyle poz verdi. İkinci çekimde kapak kızı muhteşem fiziğini gösterirken bacak bacak üstüne atmış bir şezlongda oturuyordu. Son kare, yıldızın şık takımını şekillendirirken baştan çıkarıcı bir şekilde ayakta durduğu muhteşem bir geniş açıydı.

Christina son zamanlarda sahnedeki performansları ve kırmızı halı etkinliklerindeki görünümleri sırasında gardırop bölümünde öldürürken, pop yıldızı akranına desteğini dile getirdiğinden emin oldu. Britney Spears şarkıcı yakın zamanda konservatörlüğünü mahkemede düşürdükten sonra. İki kadın, filmde rol arkadaşı olarak başladıktan sonra pratikte sektörde birlikte büyüdüler. Miki Fare Kulübü.

Christina Aguilera Beyaz Bikinili: Fotoğraflar – Hollywood Life
Christina Aguilera son zamanlarda 2022 performanslarında can çekişiyor. (MEGA)

“Kesinlikle dikkat etmek istediğim bir konu çünkü bu kadar saygı duyduğum ve hayran olduğum biri hakkında boş yere konuşmak istemem. Ama çok mutluyum,” dedi Christina Enrique Santos Gösterisi Ocak ayında bir röportaj sırasında. “Daha önce de söylediğim gibi, onun için daha mutlu olamayacağımı söylediğim için kendimi rahat hissettiğimi söyleyeceğim. Her kadın güçlenmiş hissetmeyi ve uygun gördükleri şekilde buna sahip olmayı hak eder.”

Haziran 2021’de Christina, Britney’in mahkemelere “Toksik” şarkıcının taciz olarak gördüğü konservatörlüğü sona erdirmek için duygusal bir savunma yapmasının ardından da konuştu. Christina, “Çoğunun hayal bile edemeyeceği koşullar ve baskı altında çalışan bir kadına, en mutlu hayatını yaşamak için mümkün olan tüm özgürlüğü hak ettiğine söz veriyorum” dedi. “Kalbim Britney’e gidiyor. Dünyadaki tüm GERÇEK sevgiyi ve desteği hak ediyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/christina-aguilera-white-bikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir