Christie Brinkley’nin Mavi Tek Parça Mayosu ve Beyaz Örtü: Fotoğraflar – Hollywood Life


christie brinkley


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Christie Brinkley tüm yaz boyunca bir sürü muhteşem mayo giydi ve son hoorah için yazı bir patlama ile bitirdi. 68 yaşındaki oyuncu, teknede arkadaşlarıyla güneşin tadını çıkarırken üstünde beyaz bir örtü bulunan dalgalı mavi tek parça mayoyu salladı.

Christie fotoğrafların slayt gösterisini şu notla yayınladı: “Böyle güzel günler teknem yüzer! merkezde balenli. Mayonun üstüne uzun kollu, transparan beyaz ve tığ işi maksi bir elbise giydi.

Christie’nin örtüsü önü tamamen açıktı ve önden tek düğmeyle iliklendi. Görünümünü mavi çapraz askılı çanta, mavi ve kırmızı çizgili espadrill’ler ve büyük bir bronz güneş şapkasıyla tamamladı. Günün ilerleyen saatlerinde hava daha da soğuyunca Tower Hill Farms kamyon şoförü şapkasıyla büyük boy Helly Hansen yağmurluk giydi.

Christie son zamanlarda lacivert mayoları çok seviyor ve kısa süre önce, kare yakalı, lacivert tek parça düğmeli bir tulumun altında muhteşem göründüğü Block Island’daki aile tatilinden bir slayt gösterisi yayınladı.

Fotoğraflarda, belinin etrafında elastik bir bant bulunan, bol, uzun kollu beyaz düğmeli bir tulum giyiyordu. Tulumun şortu süper kısaydı ve tonlu, bronzlaşmış bacaklarını ortaya çıkardı.

Tulumun üst kısmı açılmıştı ve spagetti kayışlı lacivert tek parça mayosunu ortaya çıkardı ve görünümünü mavi çapraz askılı bir çanta ve bir çift siyah kare güneş gözlüğü ile süsledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/christie-brinkley-blue-one-piece-swimsuit-white-cover-up-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir