Christie Brinkley’in 80’lerden Mavi Tek Parça Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Christie Brinkley


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock


Christie Brinkley her zaman bir çeşit seksi mayo giyiyor ve Turks & Caicos’ta tatildeyken yaptığı da tam olarak buydu. 69 yaşındaki model, inanılmaz vücudunu sergileyen dekolteli, lacivert tek parça mayoyla sahilde poz verdi.

Christie fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisi yayınladı onun instagramına mavi Polo Ralph Lauren tek parça, ten rengi hasır şapka ve mavi parmak arası terliklerle sallanıyor. Gönderiye, “Mayom 80’lerden kalma ve göz açıp kapayıncaya kadar, on yıl geçebilir ve ben 80’imi zorlayacağım … çünkü siz eğlenirken zaman uçup gidiyor ve ben ‘TEKERLEKLİ’ oluyorum. harika zaman!

Christie, yazısına şöyle devam etti: “Bazı yorumlara göre, gönderiyi ifade ediş biçimim insanların yaşımla ilgili kafasını karıştırdı. 2 Şubat’ta 69. doğum günümü yeni kutladım ve kelimenin tam anlamıyla dün gibi Büyük Beşimi kutluyormuşum gibi geliyor Oh! Ben de burada, biraz esprili bir şekilde, eğlenceye zaman ayırmanın önemi hakkında önemli bir noktaya değinmeye çalışıyordum! Sevinç sağlığınız, kalbiniz ve ruhunuz için iyidir, bu yüzden planlayın, sıkıştırın, her fırsatta yakalayın, yaratın! Yaşınız ne olursa olsun … Yaptığınız için mutlu olacaksınız!

Christie tatilinde muhteşem görünüyordu ve bu görünümün yanı sıra dalgalı yakalı ve spagetti askılı yeşil beyaz bir mayoyla harika görünüyordu. Mayosunu yeşil ve beyaz çizgili bol bir düğmeli örtü ve bir çift güneş gözlüğü ile örttü.

Christie hakkında kesin olan bir şey var ki, seksi bir tek parçayı nasıl sallayacağını biliyor ve kısa bir süre önce sahilde dekolteli kırmızı bir mayo giyerken çekilmiş daha fazla fotoğrafını yayınladı. Christie’nin yuvarlak yakalı kırmızı tek parça mayosu ve beline turuncu örgülü kemer dolanmıştı. Mayosunun üstüne parlak kırmızı keten uzun kollu bir örtü sardı ve hasır bir plaj şapkasıyla aksesuarlarla süsledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/christie-brinkley-blue-one-piece-swimsuit-80s-vacation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir