Christie Brinkley Kızları Sailor ve Alexa ile Nadir Bir Aile Fotoğrafında – Hollywood Life


christie brinkley kızları


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

spor resimli şap Christie Brinkley69, kızlarının yanında poz verdiğinde hayranlarını büyüledi, Denizci Brinkley Aşçı24 ve Alexa Ray Joel37, 20 Mart’ta modern bir ihtişamla çekildi. Sailor, “Hanımlarımı çok seviyorum” diye yazdı. siyah-beyaz anlık görüntü bu hafta başlarında Instagram’da. Gönderide, Christie’nin sarışın mini-me’si orta noktayı alırken, ablası sağ üstte yer aldı. Çarpıcı anneleri solda poz verdi ve kızlarına yaslandı. Üçü de beyaz düğmeli bir gömlek ve seksi yüksek topuklu ayakkabılar dışında hiçbir şeyi sallamadı.

İkinci slaytta, Christie’nin kızı, kızlar daha gençken yaptıkları benzer bir fotoğraf çekiminin eski bir fotoğrafını ekledi. O fotoğrafta, üçü beyaz atlet ve beyaz keten pantolon içeren uyumlu kıyafetler giymişti. Bacaklarını öne doğru bükerek poz veren bayanlar yan yana yerleştirildi. Sailor, fotoğrafları 195 bin takipçisiyle paylaştıktan kısa bir süre sonra, birçoğu tepkileriyle yorum yağmuruna tuttu.

Bir hayran “Muhteşem kızlar ve fotoğraflar!!!” diye yazarken, bir başkası “Muhteşem Anne Kız Üçlüsü” diye seslendi. 69 yaşındaki bomba, tatlı bir not da eklemeyi başardı. Christie, “Bebeklerimi çok seviyorum,” diye kaleme alırken, bir hayran bebeklerin nasıl olduğu konusunda övgü dolu bir yanıt verdi. Ulusal Lampoon’un Tatili aktris onları büyüttü. “Onları çok fazla karaktere sahip olacak şekilde yetiştirdin. Bir ünlünün çocuğu olmak ve kendi kimliğinizi bulmak kolay değil. Hayran, ikisi de çok zarif bir şekilde başardılar!” diye alay etti. Daha aşağıda, aktris Lindsay Lohanannesi, Dina, tatlı fotoğraflarına tepki gösterdi. Bir dizi kırmızı kalp emojisiyle birlikte “Güzel,” yazdı.

christie brinkley kızlarıyla poz veriyor
Christie Brinkley, kızları Sailor (solda) ve Alexa (sağda) ile birlikte. (Sahne)

Christie, hit şarkıcıyla evlilikleri sırasında kızlarını kucakladı Billy Joel73 ve mimar Peter Halsey Aşçı, 64. En büyük kızı Alexa, Billy’nin kızı, Sailor ise Peter’ın kızı. Buna ek olarak, Christie bir oğlunu dünyaya getirdi. Jack Paris Brinkley Aşçı27, evliliği sırasında Richard Taubman, 75. En son, üç çocuk annesi, çocuklarıyla doğum gününü kutlamak için 5 Şubat’ta Instagram’a gitti. “Çok mutlu bir doğum günüydü! Her dakikasını sevdim ve komik doğum günü pastamla birlikte yuttum. Jill 50 yıl arayla çekilmiş iki fotoğrafımla yapıldı” dedi. altyazı başlamak. “Mindy pastaya La Piece de Resilience diyor! Jill’in komik şiiri için de kaydırın .. Oradaki tüm arkadaşlarımla birlikte olamadığım için üzgünüm ama orada olduğunuz için çok heyecanlandım ve hepinizi çok seviyorum!

Anne olmadan önce, Christie en çok birçok popüler derginin kapaklarını süslediği için biliniyordu. Çıktığı kapaklardan bazıları şunları içeriyor: rağbet, Cazibe, Sports Illustrated, İNSANLAR, ve dahası. 2015 yılında Christie kitabını yayınladı, Zamansız güzellikgüzellik sırları ve daha fazlası hakkında 100 ipucu sunan. Ayrıca hit Broadway müzikalinin başrolünü üstlendi. Chicago Nisan 2011’de. onun instagramı 841.000’den fazla takipçiye sahip olduğu yer. Peter ile evliliği 2008’de sona erdi ve o zamandan beri yeniden evlenmedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/24/christie-brinkley-daughters-sailor-alexa-rare-family-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir