Christian Cage, Jungle Boy’un Babası Luke Perry’ye AEW Dynamite’ta Hakaret Ediyor – Hollywood Life


orman çocuğu


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ralph Arvesen/Shutterstock

Profesyonel güreşçi Hıristiyan Kafesi48 yaşında, artık desteklemediğini açıkça belirtti orman çocuğumerhum oyuncunun oğlu Luke Perry, güreş kariyerinde. All Elite Wrestling (AEW) yıldızı, gerçek adı Jungle Boy olan Jungle Boy’a akıl hocalığı yaptı. Jack Perry25 yaşında, AEW ile anlaşmalı profesyonel güreş etiket takımı Jurassic Express’e ait oldukları için. Ancak 15 Haziran’da Christian mentorluğu sonlandırdı yenilmiş bir Jungle Boy’un ringden çıkmasına yardım etmeye gittiğinde ve onun yerine ona döndü ve kafasını yere geri koymak için bir Killswitch hareketiyle onu harap etti. Ardından iki metal sandalye alıp birini Jungle Boy’un kafasının altına yerleştirdikten sonra diğerini kafasına çarptı.

Şimdi, Christian, annesine hakaret ederek birkaç kayıpla karşılaştıktan sonra Jungle Boy ile işinin bittiğini sözlü olarak gösterdi. Rachel Keskinve ölü babasını yetiştiriyor. Christian, 22 Haziran’da AEW Dynamite’ta yaptığı anlamlı konuşmasına Jungle Boy’un annesinin onu doğurduğu için özür dilemesini istediğini söyleyerek başladı. “İşte bu yüzden gerçekten kızgın olduğunu düşünüyorum,” diye devam etti. “Sanırım parlak zırhlı şövalyesini gün batımına doğru giderken gördü. Bence Christian Cage’de biraz tatlıydı, ne demek istediğimi anlıyorsan. Sanırım Jungle Boy’un babası olmamı istedi,” diye ekledi ve Jungle Boy’un ona bir baba olarak baktığına kesinlikle inandığını söyledi.

Daha sonra doğrudan Jungle Boy’a hakaret etti. “Ama Jungle Boy şöyle bir şey. Ben asla senin baban olmak istemedim. Asla senin baba figürün olmak istemedim. Senin bir baban var ama baban öldü” dedi. “Ve bu muhtemelen iyi bir şey Jungle Boy çünkü senin nasıl olduğunu görünce utanır ve utanırdı. Ayağıma top gibi kıvrılıp ayağa kalkıp savaşmayı reddedişini görse utanırdı.” Christian, kötü konuşmasını Jungle Boy’a kariyerinin bittiğini ve 25 yaşında emekli olacağını söyleyerek bitirdi.

orman çocuğu
Jungle Boy adı altında performans sergileyen All Elite Wrestler Jack Perry, 2020’de Teksas’ta bir maçta poz veriyor (Fotoğraf: Ralph Arvesen/Shutterstock)

Güreşte, yıldızların rakiplerini ateşlemek ve hatta bir maçı kabul etmelerini sağlamak için keskin, nefret dolu sözler sarf etmesi oldukça yaygındır. Ancak, herkes Christian’ın Luke’u büyütmesinden etkilenmedi. “Gerçekten iyi promosyon. Yine de ölü babadan bahsetmeden yapabilirdim, ”bir kişi tweetlendi klibe cevap olarak. “O rotaya gidiyorsanız, en azından ona doğru inşa edin.” Bir diğer sanık Christian’ın “ucuz, tembel ısı” kullanması. Yine de, diğerleri düşündü Luke bir güreş hayranı olduğundan, Christian’ın neden ölü baba kartını çekmek zorunda olduğunu anlayacaktı.

Luke, birkaç gün önce felç geçirdikten sonra 4 Mart 2019’da beklenmedik bir şekilde öldü. “Birçok insan için pek çok şeydi. Bana göre, o her zaman babaydı, ”diye yazdı oğlu, ölümünün ardından Instagram’a. “Beni her konuda sevdi ve destekledi ve olabileceğimin en iyisi olmam için bana ilham verdi. Senden çok şey öğrendim ve burada olmayacağın her şeyi düşünmek kalbimi kırıyor. Bu dünyada yürüdüğüm her gün seni özleyeceğim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/christian-cage-insults-jungle-boy-dad-luke-perry-aew/

Yorum yapın

SMM Panel