Chrissy Teigen ve John Legends’ın Çocukları Neden Las Vegas Hayatını Seviyor?


Chrissy Teigen ve John efsanesi çocuklarının Las Vegas’tan zevk alacağı üzerine kumar oynadılar – ve tam da parası vardı

John’a göre, kızı ay6 ve Mil22 Nisan’da Planet Hollywood Hotel & Casino’daki Zappos Tiyatrosu’nda başlayan Love in Las Vegas konser serisi için aile oraya gelmeden önce, 3 yaşında, zaten şehirle kişisel bir bağlantısı vardı. Gösterinin Ekim ayının sonuna kadar sürmesi planlanıyor.

Şarkıcı, E! Haberler. “Dolayısıyla, bir ihtisas programına veya performansa hazırlanmadığım zamanlarda bile burada iyi bir zaman harcıyoruz. Bu yüzden buraya gelmeyi seviyorlar ve burada her zaman iyi vakit geçiriyoruz.”

John’un tüm ailesi, hit şarkılarından birkaçını ve bir cover’ını içeren şovunun açılış gecesinde ona katıldı. Simon & Garfunkel“Sorunlu Su Üzerindeki Köprü.” Ancak John, gösterinin ilerleyen bölümlerinde Sin City’ye bir övgüde bulunmayı da başarır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329623/why-chrissy-teigen-and-john-legend-s-kids-love-life-in-las-vegas-during-the-singer-s-residency?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın