Chrissy Teigen, Trump’ın Tweetini Sildirmeye Çalışmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


chrissy teigen, donald trump


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: AbacaPress / Michael Brochstein/ZUMA Press Wire / SplashNews.com

Chrissy Teigen Kongre, Beyaz Saray’ın o zamanki Başkan’a hakaret ettiği için 2019’daki bir tweet’ini kaldırmaya çalıştığını açıkladığında çok eğlendi. Donald Trump. Eski Twitter ABD Güvenlik Politikası Ekibi Kıdemli Uzmanı Anika Collier Navaroli Beyaz Saray’ın Temsilciler Meclisi Gözetim Komitesi’nin 8 Şubat Çarşamba günkü duruşması sırasında ulaştığını ortaya çıkardı. tweet attı onun inançsızlığı. “Ben… Aman Tanrım,” tweetlerinden birinin videosuna birçok küfür içeren bir yazı yazdı.

Temsilciler Meclisi Gözetim Komitesi, Twitter’ın Avcı Biden dizüstü bilgisayar hikayesi ve komite üyeleri, Twitter’ın diğer politikacılardan gelen tweet’leri kaldırması istendiğinde taleplerini nasıl ele aldığını sordu, Chrissy’nin tweet’i bu şekilde ortaya çıktı. Tweet hakkında açıklama isteyen bir videoya yanıt vererek ve yöneticinin yaptığı “aşağılayıcı” ifadeden alıntı yaptığı bir videoyu paylaşarak, tüm değişimden açıkça çok eğlenmişti. “Ağlıyorum. Devam edemem,” dedi tweet attı.

temsilci Gerald Connolly (D-VA) eski başkanın bir tweetinden alıntı yaparak eski Twitter çalışanına Beyaz Saray’ın kaldırılmasını istediğini hatırlayıp hatırlamadığını sordu. “Donald Trump, Twitter’da iki ünlüye laf attı: John efsanesi ve eşi Chrissy Teigen ve onlardan “müzisyen John Legend ve onun pis ağızlı karısı” olarak bahsetti. Bayan Teigen bu e-postayı sabah 12:17’de yanıtladı ve avukatınız Bayan Navaroli ile yaptığınız görüşmeden alınan notlara göre, Beyaz Saray hemen ardından tweet’in kaldırılmasını talep etmek için Twitter ile iletişime geçti. Bu doğru mu? O sordu.

Chrissy Teigen, Trump'ın Tweetini Sildirmeye Çalışmasına Tepki Verdi - Hollywood Life
Chrissy, Beyaz Saray’ın Twitter’dan Trump hakkındaki tweetlerinden birini kaldırmasını istediğini öğrendi. (AbacaPress / Michael Brochstein/ZUMA Press Wire / SplashNews.com)

Navaroli, hükümet yetkililerinden talepte bulunmasa da, amirlerinden birinin kendisine Beyaz Saray’ın gerçekten de elini uzattığını söylediğini hatırladığını açıkladı. “Beyaz Saray’dan bu tweet’i değerlendirdiğimizden emin olmamız için bir talep aldığımızı ve başkana yönelik aşağılayıcı bir ifade olduğu için kaldırılmasını istediklerini duyduğumu hatırlıyorum” dedi.

Navaroli, Beyaz Saray’ın aşağılayıcı olduğu için ulaştığını anladığını açıkladıktan sonra, Connolly bu talebin Beyaz Saray tarafından “uygunsuz” olarak nitelendirilip nitelendirilmediğini tekrar sordu. “Bırakın Beyaz Saray’ı, bir hükümet yetkilisinin uygunsuz bir eylemi olduğunu düşündüm, ama değildi. Joe Biden oğlunun dizüstü bilgisayarı hakkında. Donald Trump’tı, çünkü Chrissy Teigen’in onun hakkında söylemek zorunda olduğu şeyden hoşlanmamıştı. Bu doğru mu?” O sordu.

Chrissy ve kocası, başkanlığı boyunca Trump’ın açık sözlü eleştirmenleriydi. 6 Ocak ayaklanmasının ardından Twitter’dan atıldığında, sonunda sosyal platformdan atıldığını kutlayan birçok yıldızdan biriydi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/chrissy-teigen-reacts-trump-tweet-deleted/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir