Chrissy Teigen, Son Miles’ın Fotoğrafı İçin Luna ve Annemle Poz Verdi – Hollywood Life


Chrissy Teigen


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Peterson / SplashNews.com

Tekrar hamile olduğunu açıkladıktan sadece bir gün sonra, Chrissy Teigen36 yaşındaki Instagram’da sevimli bir aile fotoğrafı paylaştı! Onun eşit derecede muhteşem annesi Vilailuck Teigen60 ve kızı ay, 6, kapalı bir oyun alanının önünde fotoğraf için eşleşen barış işaretleri ile poz verdi. Chrissy, sevimli oğlunu ortaya çıkaran gönderiye “kilometrelerce fotoğraflar” yazdı. Mil4, yetenekli fotoğrafçıydı!

Mil (şimdiki değeri) hemen hemen annesinin popüler Instagram sayfası için fotoğraf çekmede profesyonel: Chrissy’yi iki çekimde gülünç bir şekilde kesti, ancak çabası için yine de beş yıldız alıyor!

Ablası Luna, önü kelebekli tatlı bir yazlık elbise giydi ve sandaletleriyle görünümünü tamamladı. Chrissy ayrıca jean şortları, yüksek belli Gucci tül külotları (hamilelik duyurusu fotoğrafında da giydiği) ve klasik beyaz düğmeli gömlek giydiği için her zamanki gibi süper şık görünüyordu.

Gönderi, Chrissy’nin başka bir bebek beklediği haberinden taze çıktı. 3 Ağustos’ta Chrissy, kocasıyla birlikte olduğunu ortaya çıkarmak için duygusal bir gönderi paylaştı. John efsanesi, 43, bir yılı aşkın tüp bebek tedavisinin ardından bir kez daha hamile kaldı. Duyuru, oğlunun yıkıcı kaybından yaklaşık iki yıl sonra geldi. Jack 2020’de bir dövmeyle andığı kişi.

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen, oğlu Miles ile çıktı. (Christopher Peterson / SplashNews.com)

“Son birkaç yıl en hafif tabirle duygu karmaşası oldu ama yine evimizi ve kalplerimizi neşe doldurdu. 1 milyar çekim sonra (görebildiğiniz gibi son zamanlarda bacakta!) Yolda bir tane daha var” diye yazdı 3 Ağustos’ta Instagram üzerinden.

Chrissy, “Her randevuyu kendime ‘tamam bugün sağlıklıysa açıklayacağım’ dedim ama sonra kalp atışını duyunca rahat bir nefes alıyorum ve hala çok gergin olduğuma karar veriyorum,” diye açıkladı. “Bir randevudan sinirden daha büyük bir heyecanla çıkacağımı sanmıyorum ama şu ana kadar her şey mükemmel ve güzel ve umutlu ve harika hissediyorum. Pekala, bunu bu kadar uzun süre içinde tutmak çok zor oldu!”

İçinde bebek haber postası, Chrissy bu hamilelik için ilk bebek yumru fotoğrafını gösterdi ve çok şık görünüyor! Bekleyen anne, ailenin grup fotoğrafında kot şortundan dikizlediği lüks, yüksek belli Gucci külotlarını gösterdi.

Teigen-Legend ailesi için büyük tebrikler sırada! Sevimli bebeği kesinlikle bekliyoruz.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/chrissy-teigen-luna-mom-miles-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir