Chrissy Teigen Seksi Instagram Selfie’sinde Çıplak Poz Veriyor – Hollywood Life


Chrissy Teigen Seksi Instagram Selfie'sinde Çıplak Poz Veriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Chrissy Teigen36 yaşındaki , 18 Nisan’da hikayesine göz alıcı bir Instagram fotoğrafı paylaşmasıyla büyük ilgi gördü. Model, bir lavabonun önünde çıplak halde duruyor ve kollarıyla göğsünü kapatıyordu, fotoğrafta, aynı zamanda kesikli bir mayo giymesinin sonucu olan vahşi bronzluk çizgilerini de gösteriyordu.

Komik kadın fotoğrafa alaycı bir şekilde “Bu harika” yazdı.

Chrissy’nin yeni enstantanesi, onu ve kocasını kutlamak için manşetlere çıktıktan sonra geliyor John efsanesikızı ayDisneyland’de 6. yaş günü. 3 yaşındaki oğlu da bulunan aile Mil, eğlence dolu gün boyunca çekilen birbirinden güzel fotoğraflarda Amerika’nın en popüler tema parklarından birinde keyifli vakit geçirmiş gibi görünüyorlardı. Bazı fotoğraflarda Minnie Mouse ve Cinderella’nın şatosunun önünde poz vermişler ve kocaman gülümsemeler saçmışlar.

Diğer resimler, dörtlü Küçük Dünya tekne yolculuğunda ve etraflarındaki inanılmaz manzaraları çekerken lolipop gibi tatlı ikramların tadını çıkarırken gösterdi.

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen önceki bir etkinlikte harika görünüyordu. (Jen Lowery/MEGA)

Gururlu ebeveynler küçük Luna’yı unutulmaz doğum günü gezisine götürmezken, sosyal medyada onun için sevgi dolu mesajlar gönderiyorlardı. “Zaten 6 yaşında olduğuna inanamıyorum. Çok önyargılıyım ama o çok harika ve babası olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun Luna Simone!” John, Instagram’da tot’un birkaç sevimli fotoğrafının yanına yazdı.

“6 yaşında 😭 Luna’m, ayım, kızım, ilkim, bebeğim. Seni seviyorum. Dünyamızı değiştirdin. Senin annen olabileceğime inanamıyorum. doğum günün kutlu olsun,” diye yazdı Chrissy ona kendi gönderisiDisney filminden Jasmine gibi giyinmiş Luna’nın sevimli bir videosunu ve resmini de içeren, Alaaddin.

Luna altı yaşına basmadan önce, Chrissy ve ailesi birlikte bahar tatili için bir Hawaii tatilinin keyfini çıkardılar. Güzel yıldız, tuvaletin önünde dururken siyah bikini üstünü ve eşleşen altını sallarken güzel bir fotoğrafını paylaştı. Altyazıda şaka yaptı, “Ben ve insanların işediği ve kaka yaptığı bir tuvalet! ben değil ben bunu yapmıyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/19/chrissy-teigen-nude-tan-mirror-selfie-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir