Chrissy Teigen, Kızı Esti’nin İlk Yakın Çekim Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Chrissy Teigen


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: 7/MEGA

Chrissy Teigen37, hayranlarına ona tam bir bakış attı ve John efsanesiyeni bebek kızı, Esti Maxine24 Ocak’ta. instagram gözleri kapalı ve bir kolu başının altında yatan yenidoğanın ilk yakın çekim fotoğrafını paylaşmak için. “Burada bir bebek gibi göründüğüne bak, ”altyazı okudu.

Chrissy epik fotoğrafı paylaştığında, takipçileri nazik sözlerle dolu yorumlar paylaştı. Bir takipçisi “O çok değerli” diye yazarken bir başkası “O güzel bir lütuf. Sizi ve eşinizi tebrik ediyoruz.👏🏽❤️🙏🏾.” Üçüncüsü, “Ne tatlım! Size ve ailenize nimetler! 💜” ve dördüncüsü, “Yeni doğanların ‘Yaptığım yolculuğa inanmayacaksın’ demesine bayılıyorum! Şekerleme vakti!’ ilk hafta kadar bak.

Chrissy’nin Esti ile ilgili son fotoğrafı, John’un 13 Ocak’ta özel bir konserde onun doğumunu kamuoyuna duyurmasının ardından geldi. Kalabalığa kendisinin ve ailesinin “bu sabah küçük bebeği” karşıladığını söyledi ve o günün “kutsanmış bir gün” olduğunu ekledi. “Fazla uyumadı” ama hastanede “çok” zaman geçirdikten sonra “kendini enerjik hissediyor”.

Chrissy Teigen
Önceki bir gezi sırasında Chrissy. (7/MEGA)

Chrissy, Esti’nin bir fotoğrafını da kardeşleriyle paylaştı. Ay6 ve Mil, 4, onu tutuyor. “O burada! Esti Maxine Stephens – ev kalabalık ve ailemiz daha mutlu olamazdı,” diyen anne fotoğrafın yanında yazdı. “Babam her gece Luna ve Miles’ı bu kadar sevgi dolu görünce sevinç gözyaşları döküyor ve hala ac bölümlü çocuk bezine ihtiyacın olduğunu öğreniyorum!? Mutluluk içindeyiz. Tüm sevgi ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim – hepsini hissediyoruz! X.”

Esti’nin doğumu, Chrissy ve John’un üçüncü çocuklarını kaybetmeleriyle sonuçlanan bir düşük yapmalarından sonra gelir. krikoÇift, zorlu yolculuğu duygusal mesajlar içeren sosyal medya paylaşımları ve Chrissy’nin hastane yatağında ağlarken çekilmiş yürek burkan bir fotoğrafıyla belgeledi. Ağustos 2022’de Esti ile hamile olduğunu açıklayan Chrissy, tüp bebek tedavilerinden sonraki sevincini takipçileriyle paylaştı. “Son birkaç yıl, en hafif tabirle bir duygu bulanıklığı oldu, ancak evimizi ve kalplerimizi yeniden neşe doldurdu” diye yazdı. “1 milyar atıştan sonra (gördüğünüz gibi son zamanlarda bacakta!) yolda bir tane daha var.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/chrissy-teigen-first-close-up-photo-daughter-esti/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir