Chrissy Teigen Doğum Yaptı, Bebeği John Legend ile Karşıladı


John Legend ve Chrissy Teigen, 3 Numaralı Bebek için “Hazır”

Chrissy Teigen ve John efsanesi ailelerini resmen genişlettiler.

Çift, 13 Ocak’ta bir bebek karşıladı, Grammy ödüllü, sevinç paketinin gelişinden kısa bir süre sonra özel bir konserde duyurdu, İnsanlar raporlar. Çıkışa göre John, izleyicilere bebeğin “bu sabah” doğduğunu söyledi ve bunu “kutsanmış bir gün” olarak nitelendirdi.

E! Haberler çiftin temsilcilerine ulaştı ve henüz bir haber alamadı.

bu istek yazar—çocukları paylaşan Ay6 ve oğlu mil, 4, John ile – Ağustos ayında duygusal bir Instagram gönderisinde başka bir bebek beklediği haberini duyurdu ve burada oğullarıyla hamilelik kaybı yaşadığından bu yana geçen iki yılı düşündü. kriko.

3 Ağustos tarihli gönderisinde “Son birkaç yıl, en hafif tabirle bir duygu bulanıklığı oldu,” diye yazdı, “ama evimizi ve kalplerimizi yeniden neşe doldurdu. 1 milyar atış sonra (son zamanlarda yapabildiğiniz gibi bacağınızdan) bak!) yolda bir tane daha var.”

Chrissy şöyle devam etti: “Kendi kendime ‘tamam, bugün sağlıklıysa duyururum’ dediğim her randevu ama sonra bir kalp atışı duymak ve hala çok gergin olduğuma karar vermek için rahat bir nefes alıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350268/chrissy-teigen-gives-birth-welcomes-baby-with-john-legend?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir