Chrissy Metz ve Erkek Arkadaşı Bradley Collins Sevgililer Günü Planlarını Açıkladı


Chrissy Metz onun için yazılmış bazı heyecan verici Sevgililer Günü planları var.

bu Bu biziz şapın erkek arkadaşı Bradley Collins yakın zamanda, çocuk kitabını birlikte yazdığı üç yılı aşkın kız arkadaşı için neler planladığını ayrıntılarıyla anlattı. Tanrı ile Konuştuğum Zaman, Senden Bahsediyorum14 Şubat’ta çıktı.

Bradley, E’ye özel olarak “New York’ta bir kitap turu gibi görünecek” dedi! Haberler’ Francesca Amiker 10 Şubat’ta 30. Yıllık Film Rehberi Ödülleri’nde. “Sevgililer Günü’nde Los Angeles’a geri dönüyoruz ama şehirde bazı eşyalarım var. Henüz veremem.”

Bradley ayrıca kitap ve beraberindeki ninni albümü üzerinde ödül töreninde performans sergileyen Chrissy ile birlikte çalışmaktan da fışkırdı. Bu Gün İçin Dua Edin.

Bradley, “Kitabı yazmak çok eğlenceliydi çünkü çocukluğumuz hakkında gerçekten çok konuştuk ve bu sayede birbirimizi tanıdık,” diye ekledi Bradley. “Sesi inanılmaz ve kitaptaki tüm karakterlere gerçekten hayat verdi. Birbirini tamamlıyor, tüm kitap amacınızı bulmakla ilgili.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364871/chrissy-metz's-boyfriend-bradley-collins-has-valentine's-day-plans-he-can't-reveal-%22just-yet%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir