Chrishell Stause’un Ortağı G Flip, Çocuk İstiyorsa Açıkladı


G Çevirme bir gün ailelerini genişletmek için pazarda olacaklar.

Kısa süre önce bir aşk yaşayan Avustralyalı şarkıcı gün batımını satmak‘s Chrishell Durağı-bir aile kurma isteğine yansıdı.

G Flip’in 13 Mayıs tarihli bölümünde “Geleceğimde kesinlikle çocukları görüyorum” dedi. İnsanlar Her Gün dijital ses dosyası. “Şu anda ben ve Chrishell hayatımızın hangi evrelerinde olduğumuzu biliyoruz. Ve bu konuda çok şeffafız.”

27 yaşındaki G Flip, “çocukları her zaman sevdiklerini” ve kariyerlerinin uzun yıllarını öğretmenlikle geçirdiklerini paylaşmaya devam etti.

Sanatçı, “Çocukları seviyorum” dedi. “Seans davulcusu ve ardından solo sanatçı olmadan önce yıllarca müzik öğretmeniydim.”

Zamanlama söz konusu olduğunda, G Flip sadece “gelecekte” olacağını söyledi.

Ve çocuk sahibi olmak daha sonrası için kurtarılmış bir şey olsa da, G Flip bugün Chrishell’in hayatındaki varlığı üzerine fışkırdı – “sonsuza kadar” süreceğini düşündükleri bir şey.

“Hayatımda olduğu için çok şanslıyım” dediler. “İkimiz de sonsuza kadar birbirimizin hayatında olacakmışız gibi hissediyoruz. Her gün bulamayacağınız çok güçlü bir bağımız var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330994/g-flip-reveals-whether-they-want-kids-after-debuting-chrishell-stause-romance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın