Chrishell Stause, G Flip’e Düğünü “Geleneksel Olmayan” Olarak Çağırıyor – Hollywood Life


Chrishell Stause, G Flip'e Düğünü "Geleneksel Olmayan" Olarak Çağırıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Chrishell Durağı o ve ortağı dedi G Döndür Evlenirken geleneksel yoldan gitmedi, bu da evlilik cüzdanı gibi bazı şeylerin neden tam olarak kontrol listelerinde olmadığını açıklayabilir. bu Gün Batımı Satışı 41 yaşındaki yıldız, sevimli çiftin gizli Las Vegas törenleri için birçok “planlamayı” atladığını ve kulaktan kulağa oynadığını ortaya çıkardı. Chrishell, “İnsanların beklediği gibi değildi – geleneksel olmayan her şeyi yaptık” dedi. Hollywood’a Erişim 19 Mayıs Cuma günü.

“Planlama… ve gazeteye sahip olmaya kadar her şey ve tüm bu gerçekten stresli ve [involve] planlama, bunu daha önce yaptım, ”eski Justin Hartley devam etti. “Bağlantınız bir anlam ifade etmediği sürece bunların hiçbiri bir anlam ifade etmiyor, bu yüzden dürüst olmak gerekirse her şeyi tersini yaptık.”

Chrishell, ikili olmayan G Flip’in son dakikada Sin City’ye giden uçakta evlenme teklif ettiğini açıkladığında, nişanları bile doğaçlamaydı! “Vegas yolunda kalkışta oldu,” diye itiraf etti.

Boşa vakit kaybetmeden yapılan evlilikler, güzelin ve Avustralyalı partnerinin evlilik cüzdanını asla resmileştirmediği yönündeki raporların ortaya çıkmasının nedeni olabilir. Çift gittikten birkaç gün sonra instagram Sin City töreninin bir videosunu paylaşmak için, TMZ Clark County, NV’nin evlilik kaydı olmadığını bildirdi. HollywoodYaşamı hem Chrishell hem de G Flip temsilcilerine ulaştı.

Duruma yakın kaynaklar da çiftin yasal ehliyetinin bulunmadığını söyledi. Ancak içerdekilere göre yakın gelecekte bir “resmi düğün töreni” planlıyorlar.

Chrishell, çiftin başlangıçta Sin City kutlamalarını neden gizli tuttuğunu da açıkladı. “Gerçekten zevk alabilmemiz için bazı şeyleri özel ve kendimize saklamak güzeldi” dedi. Bu gece eğlence. “Sonra, kendimizi paylaşmaya hazır hissettiğimizde, şimdi bu heyecan verici çünkü her şeyi yeniden yaşamaya başlıyoruz. Bu yüzden güzel, ”diye ekledi.

Chrishell ve G Flip, düğün haberini ilk olarak bir video montajı çiftin romantizminden. Chrishell, “Aşk her zaman planlandığı gibi gitmez… Bazen ölçülemeyecek kadar daha iyidir,” açıklamasını yaptı. instagram. Düğün, çıkmalarının birinci yıl dönümüne de denk geldi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/chrishell-stause-wedding-g-flip-untraditional/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir