Chrishell Stause & G Flip Yasal Olarak Evli Değil: Rapor – Hollywood Life


Chrishell Stause & G Flip Yasal Olarak Evli Değil: Rapor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Chrishell Durağı ve ortağı, G Döndür hayranlarını bir Las Vegas düğünü ile şaşırttı, ancak görünüşe göre “Yaparım” demeden önce yasal evrak işlerini yapmamış olabilirler. olaydan birkaç gün sonra Gün Batımı Satışı 41 yaşındaki yıldız ve 28 yaşındaki Avustralyalı şarkıcı instagram 10 Mayıs’ta Sin City töreninin bir videosunu paylaşmak için, TMZ Clark County, NV’nin evlilik kaydı olmadığını bildirdi. HollywoodYaşamı hem Chrishell hem de G Flip temsilcilerine ulaştı.

Chrishell Stause & G Flip Yasal Olarak Evli Değil: Rapor - Hollywood Life
G Flip ve Chrishell Stause’un henüz yasal bir evlilik cüzdanına sahip olmadığı bildiriliyor. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Duruma yakın kaynaklar da çiftin yasal ehliyetinin bulunmadığını söyledi. Ancak içerdekilere göre yakın gelecekte bir “resmi düğün töreni” planlıyorlar.

Yasanın gözü sendikayı resmi olarak görmese de sevimli “yeni evlilerin” ortaklıklarını kutlamalarına engel olmadı! Vegas düğününün sosyal medyada ifşa edilmesinden kısa bir süre sonra Chrishell ve G Flip, “evli” bir ikili olarak ilk kırmızı halı görünümlerini yaptılar. Şarkıcı beyaz bir yelek ve uyumlu bir pantolon giymiş bir vizyon olduğu için, realite yıldızı kırmızı bir korse elbise içinde büyüleyici görünüyordu.

Chrishell, çiftin başlangıçta Sin City kutlamalarını neden gizli tuttuğunu da açıkladı. “Gerçekten zevk alabilmemiz için bazı şeyleri özel ve kendimize saklamak güzeldi” dedi. Bu gece eğlence. “Sonra, kendimizi paylaşmaya hazır hissettiğimizde, şimdi bu heyecan verici çünkü her şeyi yeniden yaşamaya başlıyoruz. Bu yüzden güzel, ”diye ekledi.

Netflix yıldızı, Avustralyalı şarkıcıyla olan evliliğinin, özellikle ilk başta kendilerine saklandığı için “tüm zamanların en güzel günü” olduğunu söylemeye devam etti. Chrishell, “Bazı şeyler hakkında insanların görüşlerini duymak istemeyeceğinizi düşünüyorum,” dedi. ET. “Kusursuzdu. Muhteşemdi.” Ayrıca bir Elvis Presley sahtekar, Las Vegas evlilikleri sırasında oradaydı.

Chrishell ve G Flip, düğün haberini ilk olarak bir video montajı çiftin romantizminden. Chrishell, “Aşk her zaman planlandığı gibi gitmez… Bazen ölçülemeyecek kadar daha iyidir,” açıklamasını yaptı. instagram. Düğün, çıkmalarının birinci yıl dönümüne de denk geldi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/chrishell-stause-g-flip-not-legally-married-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir