Chrishell Stause, G Flip için Düğünün Neden Bir Sır Olduğunu Açıklıyor – Hollywood Life


Chrishell Durağı


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: mage Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Chrishell Durağı41, düğününü ertelemeye karar verdi G Döndür29, ilk başta bir sır ve nedenini yeni bir röportajda açıkladı Bu gece eğlence. “Gerçekten zevk alabilmemiz için bazı şeyleri özel ve kendimize saklamak güzeldi,” Gün Batımı Satışı yıldız, 10 Mayıs’ta Las Vegas’ta partneriyle evlendikten sonra söyledi. “Sonra, paylaşmaya hazır hissettiğimizde, şimdi heyecan verici çünkü her şeyi yeniden yaşıyoruz. Bu yüzden güzel, ”diye ekledi.

Chrishell Durağı
Chrishell Stause ve G Flip (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Chrishell ve G Flip, düğümü bağlamadan önce bir yıldan biraz daha uzun bir süre çıktılar. Netflix yıldızı, Avustralyalı şarkıcıyla olan evliliğinin özellikle bir sır olduğu için “tüm zamanların en güzel günü” olduğunu söyledi. Chrishell, “Bazı şeyler hakkında insanların görüşlerini duymak istemeyeceğinizi düşünüyorum,” dedi. ET. “Kusursuzdu. Muhteşemdi.” Chrishell ayrıca Las Vegas evliliklerini “çok geleneksel olmayan” olarak nitelendirdi ve bir Elvis Presley sahtekar oradaydı.

Chrishell, düğün haberini bir adamla verdi. video montajı Sonunda bir düğün fotoğrafı olan çiftin romantizmi. Chrishell’in sevilen başlığında “Aşk her zaman planlandığı gibi gitmez… Bazen ölçülemeyecek kadar daha iyidir,” yazıyordu. İçinde düğün fotoğrafı, Chrishell ipeksi beyaz bir gelinliği salladı, ikili olmayan G Flip ise siyah bir takım elbiseyi salladı. Düğün Vegas’ta küçük bir şapelde yapıldı.

G Flip ile evlenmeden önce Chrishell, Bu biziz şap Justin Hartley, 46, 2017’den 2021’deki boşanmalarına kadar. Çıkmaya devam etti Yıldızlarla Dans yanlısı Keo Motsepe33 ve onun Gün Batımı Satışı ortak yıldız Jason Oppenheim, 46, Chrishell’i Instagram’da G Flip ile olan düğününde tebrik etti. Chrishell, Mayıs 2022’de G Flip ile olan ilişkisini halka açıkladı ve geçtiğimiz Mart ayında birlikte birinci yıldönümlerini kutladılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/chrishell-stause-g-flip-wedding-vegas-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir