Chrishell Stause, Adam Levine’in İlişki İddialarına Yanıtını Eleştirdi


“Neden erkek hataları için kadınları suçlamaya devam ettiğimizi anlamıyorum, özellikle 20 yaşında bir kadından, kendi yaşlarının iki katı olan güçlü konumlardaki erkeklerle uğraşırken” dedi. söz konusu Sara’nın TikTok’una yanıt olarak. “Ayrıca, bir ilişkide olan sizseniz, sadık olmak zorunda olan sizsiniz, bu yüzden tüm diğer kadın suçlanacak, bu kötü ve kelimenin tam anlamıyla kadınları ayrı tutmak için tasarlandı.”

19 Eylül’de 23 yaşındaki Sumner, 43 yaşındaki Adam’la ilişkisi hakkında iddialar paylaştı. Etkileyen kişi, hikayesiyle asla öne çıkmak istemediğini söylese de, “pervasızca” olduğunu düşündüğü arkadaşlarına ekran görüntülerini gönderdikten sonra konuşmaya karar verdi. güvenebilirdi. Sumner’a göre, içlerinden biri hikayesini bir tabloid’e satmaya çalışmış.

“Aslında Victoria’s Secret modeliyle evli bir adamla ilişki yaşıyordum” dedi. “O zamanlar gençtim, saftım ve açıkçası kendimi sömürülmüş hissediyorum. Şu an olduğum gibi sahnede değildim, bu yüzden kesinlikle kolayca manipüle edildim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347142/chrishell-stause-emily-ratajkowski-and-more-sound-off-on-adam-levine-cheating-denial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir