Chris Stapleton’ın İstiklal Marşı Yorumu Super Bowl Hayranlarını Korkuttu


Bu performansın hayranı olmayan herkes muhtemelen ayrılmalı.

Super Bowl 2023, 12 Şubat’ta resmi olarak başlamadan önce, country şarkıcısı Chris Stapleton İstiklal Marşı’nı seslendirme ve Philadelphia Eagles baş antrenörünü hareket ettirme onuruna sahipti Nick Sirianni göz yaşlarına.

Elinde gitarıyla imza güneş gözlüklerini takan 44 yaşındaki oyuncu, Ariz, Glendale’deki State Farm Stadyumu’nda şarkı söylerken unutulmaz sesini sergiledi. Chris’in yanında Oscar ödüllü de vardı. Troy Kotsurstadyumda veya evde izleyen izleyiciler için İstiklal Marşı’nın imzalanmasına yardımcı olan.

Bu yılın oyun öncesi kadrosu da dahil Bebek yüzlü “Güzel Amerika” şarkısını söyleyerek ve Sheryl Lee Ralph Life Every Voice and Sing’i seslendiriyor.

Kansas City Chiefs ve Philadelphia Eagles milyonlarca izleyicinin önünde karşı karşıya gelmeden sadece birkaç gün önce Chris, NFL’nin kendisini yılın en büyük maçında yer almakla ilgilendiğini öğrendiği anı hatırladı.

9 Şubat’ta “Alacağınızı düşünmediğiniz aramalardan biri” dedi. basın toplantısı. “Sonra bir telefon alırsınız ve ‘Tamam! Haydi bunu yapalım’ dersiniz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364631/chris-stapleton-s-rendition-of-the-national-anthem-at-super-bowl-2023-will-blow-your-cowboy-hats-off?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir