Chris Rock, Will Smith’in Oscar’daki Tokatının Ardından Polise Rapor Vermeyi Reddetti – Hollywood Life


Sonrasında, Chris Rock, Will Smith’in canlı yayında kendisine tokat atmasının ardından polisi dahil etmeme kararı aldı.

Bu, kimsenin yakında unutamayacağı Oscar anıdır. 27 Mart’ta Oscar’da sunum yaparken, Chris Kaya yüzüne tokat atıldı Will Smith karısı hakkında bir açıklama yaptıktan sonra, Yeşim Pinkett Smith. Canlı yayında evdeki izleyiciler, Chris’in polise şikayette bulunup bulunamayacağını merak etti, ancak LAPD’den HollywoodLife’a verilen bir açıklamaya göre, gösteri gecesi itibariyle komedyen bunu reddetti.

Açıklamada, “LAPD soruşturma kurumları, Akademi Ödülleri programı sırasında iki kişi arasındaki bir olayın farkındadır” denildi. “Olay, bir kişinin diğerine tokat atmasını içeriyordu. Olaya karışan şahıs polise şikayette bulunmayı reddetti. İlgili taraf daha sonraki bir tarihte bir polis raporu isterse, LAPD bir soruşturma raporunu tamamlamak için hazır olacak.”

Chris Rock, Will Smith'in Oscar'daki Tokatının Ardından Polise Rapor Vermeyi Reddetti – Hollywood Life
Myung Chun/Los Angeles Times/Shutterstock

Anı kaçırdıysanız, Chris En İyi Belgesel ödülünü sunmak için sahneye çıktı. Will, En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde birinci olduğu için sahnenin hemen önünde oturuyordu. Seyircilerin önünde dururken Chris, Will’in yanında oturan Jada ve onun kel kafası hakkında bir açıklama yaptı. Yorumlar, Will’i hızla ayağa kalktı ve sahnede Chris’e doğru yürürken buldu. Yüz yüze geldiklerinde Will komedyene tokat attı.

Will, ödülü dağıtmaya devam eden Chris’e oturduğu yerden müstehcen sözler söyledi. Sonrasında Will, diğer aktörler tarafından konuşulurken görüldü. Denzel Washington ve Bradley Cooper. En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanıp sahneye çıktığı anın onu etkilediği belliydi. Gözyaşları içinde ‘sanatı taklit eden hayat’ hakkında konuştu ve Akademi’den ve diğer adaylardan özür diledi, ancak Chris Rock’tan özür dilemedi. HollywoodLife, yorum yapmak için her iki oyuncu temsilcisine de ulaştı, ancak hemen geri dönmedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/chris-rock-police-will-smith-oscars/

Yorum yapın