Chris Rock ve Lake Bell, Bildirilen Romantik Ortamda Yurtdışı Gezisine Çıkıyor – Hollywood Life


Chris Rock, Bell Gölü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew H. Walker/John Salangsang/Shutterstock

Chris Kaya57 ve Çan Gölü43 yaşındaki, son denizaşırı seyahatleriyle aşk dedikodularını daha da alevlendirdi! Komedyen ve oyuncu oldu fotoğraflandı 12 Temmuz’da Hırvatistan’ın Trogir kasabasında el ele tutuşarak PDA’yı sergilediler ve harika vakit geçiriyor gibiydiler. Destansı yerde bir tahta kaldırımda gezintiye çıkarken manzaraların tadını çıkardılar ve gündelik tarzda şık kıyafetler giydiler.

Chris, gezi sırasında beyaz düğmeli bir üst, gri pantolon ve beyaz spor ayakkabılar giydi. Ayrıca bronz bir fötr şapka ve güneş gözlüğü ekledi. Lake beyaz uzun kollu bir üst, siyah pantolon ve mini topuklu siyah ayakkabılar giymişti. Uzun saçlarını toplamıştı ve bir omzunun üzerinde beyaz bir çanta taşıyordu.

Chris Kaya
Chris Rick’in Lake Bell ile çıktığı söyleniyor. (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Chris ve Lake’in en son birlikte gezmesi, Chris’in erkek kardeşinden sadece birkaç gün sonra gelir. TonyLAX’te görüldü ve söylenmiş TMZ Chris ve aşk hayatı için mutlu olduğunu söyledi. Lake ile henüz tanışmadığını ve kim olduğunu bilmediğini itiraf etti, ancak gelecekte bir tanışma olasılığını dört gözle beklediğini söyledi. “Kesinlikle onunla tanışmayı dört gözle bekliyorum” dedi ve şaka yapmadan önce ona yaklaşarak “aile sürprizini mahvettiklerini” söyledi. “Belki üzerimize yıkmak istedi ama siz onu mahvettiniz.”

Chris ve Lake, Haziran ayında birlikte bir beyzbol maçına katıldıklarını fark ettiklerinde ilk kez aşk söylentilerini ateşledi. Dört Temmuz hafta sonu da dahil olmak üzere bundan sonra daha fazla gezide görüldüler. Hiçbir fotoğraf PDA’yı en son Hırvatistan gezintileri gibi ifade etmediklerini göstermese de, brunch için bir masada sohbet ettikleri görüldü.

Çan Gölü
Lake Bell, oyuncu. (John Salangsang/Shutterstock)

Geçenlerde bir kaynak bize çiftin gerçekten çıktığını ve iyi gittiğini söyledi. Kaynak, “Chris ve Lake birkaç aydır görüşüyorlar” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Komedi turuyla gerçekten meşgul ve yaklaşmakta olan komedi özeline odaklanıyor, ancak Lake için heyecanlı, bu yüzden yoğun programına rağmen onunla büyük çaba harcıyor. Her şeyin yolunda gitmesi için elinden geleni yapıyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/chris-rock-lake-bell-croatia-trip-romance-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir