Chris Rock, Hollywood’dan Uzakta 2023 Oscar’larını Nasıl Kutladı?


Dolby Theatre’dan Miami’ye, Hollywood’un en büyük yıldızları harika bir Pazar gecesi geçirdi.

bir yıl sonra Chris Rock 2022 Oscar’larında sunucu olarak görev yaptı ve katılımcılar tarafından tokatlandı Will Smith— komedyen ödül töreninin yapıldığı yerden uzak durmaya karar verdi. Bunun yerine, ülkenin diğer ucundaki bir izleme partisinde beklenmedik bir şekilde göründü.

Chris komedyen arkadaşını şaşırttı Whitney Cummings’in ile bir izleme partisine ev sahipliği yaptığı için Gösteriş Fuarı Ve Xeomin 12 Mart’ta Florida, Surfside’daki Four Seasons Hotel’de.

ve göre video bir katılımcı tarafından yakalanan Whitney, ziyaretçi tarafından tamamen şok oldu. “Ne oluyor bu–k?” dedi. “Chris Rock lanet olası binada!”

Chris, kırmızı halıyı hazırlamak yerine beyaz bir tişört, beyzbol şapkası, siyah pantolon ve boynuna sarılı bir çift kulaklıkla her şeyi rahat tuttu. Whitney ise Hollywood’un 305’teki gösterişli gecesini kıpkırmızı bir elbiseyle kutladı.

Şovun ne kadarının Chris olduğu belli değilken Aslında partide izlendi, ülke genelindeki izleyiciler ev sahibine tanık oldu Jimmy Kimmel artık rezil olan sahnedeki tartışmayı tekrar tekrar ele alın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367631/here-s-how-chris-rock-celebrated-the-2023-oscars-far-away-from-hollywood?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir