Chris Rock ‘Adres Vermeyecek’ Will Smith Oscar Tokatı – Hollywood Life


NYC’deki sürpriz bir komedi şovu sırasında Chris Rock, Oscar tokatını ve dramasını Will Smith ile tartışmayacağını açıkladı.

Komedi şovlarının biletleri hızla artmasına rağmen, Chris Kaya rezil Oscar tokatını tartışmaya hazır değil Will Smith. Salı gecesi Komedi Mahzeninde bir sürpriz seti gerçekleştirirken, stand up, Will’den ve dünyayı şok eden andan bahsetmeyeceğini kaydetti. “Gerçekten sadece kalabalığın sürpriz görünümü için çılgına döndüğü için hitap etti ve sahneye çıktı ve ‘Beklentilerinizi düşürün. Bir seyirci üyesi, Altıncı Sayfa.

Hayran ayrıca Chris’in “birdenbire insanlar onun ilk şovlarını önemsediği” için malzemeleri üzerinde çalıştığı için şaka yaptığını da kaydetti.

Chris Kaya
Chris Rock, 2022 Oscar’larında sunum yapıyor (Chris Pizzello/AP/Shutterstock).

Komedi şovu patronlarına ek olarak, kaynaklar ÖZEL olarak şunu açıkladı: HollywoodYaşam 57 yaşındaki komedyenin görünüşe göre hala tokattan sersemlemiş olduğunu ve muhtemelen kabul edemeyeceğini Bel-Air’in yeni prensi yıldız özür. Will’i affetmeyi, onunla arkadaş olmayı hayal edemiyor. Chris’e yakın bir kaynak bizimle paylaştı.

Chris Rock, Will Smith
Chris Rock, Will Smith tarafından tokatlanır (Chris Pizzello/AP/Shutterstock).

Üstelik Chris, bu çilenin insanların yakın zamanda unutacakları bir şey olmadığını da biliyor. “Chris Kaya Will Smith tokatının kendisini ve kariyerinin geri kalanını tanımlamasını istemiyor. Artık sonsuza dek hayatının bir parçası olması çok kötü, ”diye açıkladı içeriden.

Tokattan bu yana, Chris’in komedi şovlarının bilet satışları kesinlikle onun lehine arttı. Seyircileri onun tokatı söylemesini bekliyor olsa da, henüz oraya gitmeye hazır değil. Kaynak, “Bunun hakkında ne zaman konuşacağını bilmiyor, bir noktada konuşması gerektiğini biliyor, ancak kelimenin tam anlamıyla turuna ve tozun tamamen yatışmasına odaklanıyor” dedi. “Hala ham, duygusal ve başa çıkmak ve kafasını sarmak kafa karıştırıcı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/chris-rock-wont-address-will-smith-oscars-slap-comedy-show/

Yorum yapın