Chris Rock, 2023 Akademi Ödüllerine Ev Sahipliği Yapabilir – Hollywood Life


Chris Rock Akademi Ödülleri


Galeriyi görüntüle

Beklenmedik bir şekilde suratına tokat yedirmek hiçbir zaman eğlenceli olmasa da 2022 Akademi Ödülleri’nde “dünyanın dört bir yanından duyulan tokat” olarak bilinen şey ödül alabilir. Chris Kaya, 57, yeni bir fırsat. ABC’nin eğlence başkanı Craig Erwich, 17 Mayıs’ta verdiği bir röportajda, komedyenin 2022 şovuna ev sahipliği yapması fikrine karşı olmadığını açıkladı. Son tarih. Garip ve senaryosuz sürpriz anına rağmen gösterinin başarısı hakkında da övgüler yağdırdı.

“Oscar değerlendirmem, gösteri için gerçekten başarılı bir yıl olduğu yönündeydi” dedi. Son tarih. “Açıkçası, şovla ilgili birçok olumlu şeyi gölgede bırakan çok fazla tartışma oldu, ancak programdan gerçekten memnun kaldım. Bu çok talihsiz andan önce bile, gösteri yıldan yıla başladı ve büyük bir şekilde geri döndük. ” Buna göre Son tarih2022 Oscar’ları, bir önceki yıla göre izleyicilerde yaklaşık yüzde 60’lık bir artış gördü.

Chris Rock Akademi Ödülleri
Chris Rock, 2022 Oscar’larında konuşuyor (Fotoğraf: Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

Chris tarafından tokatlandı Will Smith53 yaşındaki eşiyle ilgili yaptığı şakanın ardından gösteride sahneye çıktı. Jada Pinkett-Smith‘s, kel kafa. “Jada, bekleyemem GI Jane 2!” Chris gülümsedi. Will daha sonra sahneye çıktı, komedyene tokat attı ve defalarca Jada’nın adını ağzından çıkarmaması için ona bağırdı. Katılımcılar ve izleyiciler ilk başta olay hakkında kafaları karıştı ve gerçek olup olmadığından emin değillerdi. Ancak Will daha sonra filmdeki başrolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandığında Kral Richard, davranışı için özür diledi ve duygusal tepkisinin plansız olduğunu açıkça belirtti. 27 Mart etkinliğinden bir gün sonra Instagram’da daha resmi olarak özür diledi.

Chris, özrüne açıkça yanıt vermedi, ancak Mayıs ayında Londra’daki bir komedi şovu sırasında kötü şöhretli tokat hakkında şaka yaptı. “Ben iyiyim, merak eden varsa. İşitmemin çoğunu geri aldım,” diye güldü Royal Albert Hall’da sahnede dururken. “Boğalar hakkında konuşmamı beklemeyin. Bir noktada bunun hakkında konuşacağım – Netflix’te. Biletleriniz pahalıydı ama o kadar da pahalı değildi” dedi.

Chris Rock Will Smith Akademi Ödülleri
Will Smith, 2022 Akademi Ödülleri’nde Chris Rock’ı tokatladı (Fotoğraf: ob Latour/Shutterstock)

Bir iç kaynağa göre, Chris yakın zamanda durumu veya Will’in özrünü resmi olarak çözebilecek gibi görünmüyor. Will’i affetmeyi, onunla arkadaş olmayı hayal edemiyor. Tamamen zarflamak çok garip bir şey, ”dedi Chris’e yakın bir kişi ÖZEL HollywoodYaşam Nisan içinde. Kaynak, “Bunun hakkında ne zaman konuşacağını bilmiyor, bir noktada konuşması gerektiğini biliyor ama kelimenin tam anlamıyla turuna ve ortalığın tamamen yatışmasına odaklanıyor” dedi. “Hala ham, duygusal ve başa çıkmak ve kafasını sarmak kafa karıştırıcı.”

İşin iyi tarafı, Chris 2023 Akademi Ödülleri’ne ev sahipliği yaparsa, Will’in onunla herhangi bir bağlantı kurması konusunda endişelenmesine gerek yok. Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, Will’i 8 Nisan’dan itibaren 10 yıl boyunca Oscar da dahil olmak üzere Akademi tarafından düzenlenen tüm etkinliklerden resmen yasakladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/chris-rock-hosting-2023-academy-awards/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir