Chris Pratt’in Oğlu Jack, Paskalya’yı Kendisi ve Bebek Kızkardeşi Lyla ile Geçiriyor – Hollywood Life


Chris Pratt'in Oğlu Jack, Paskalya'yı Kendisi ve Bebek Kızkardeşi Lyla ile Geçiriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Chris Pratt Paskalya Pazarında bir aile gezisinin tadını çıkardı ve bunu görmek çok tatlıydı. Oyuncu, oğluyla kiliseye gitmek için dışarı çıktı Jack9, eski sevgilisiyle paylaştığı Anna Farishem de karısı Katherine Schwarzeneggerikinci çocuğuna hamile olan ve bir yaşındaki kızlarına lila Santa Monica, CA’da. Sevimli yavru, uygun pastel renkleri giydi ve dışarıda yürürken fotoğraflanırken sakin ve rahat görünüyordu.

Katherine Schwarzenegger, Lyla Pratt
Katherine Schwarzenegger ve Lyla Pratt Paskalya Pazarı kiliseye gidiyor. (arka plan)

Chris’in kıyafeti açık pembe kareli düğmeli gömlek ve kahverengi spor ayakkabılı ten rengi pantolon içeriyordu; mini me Jack’i ise açık pembe, mavi ve yeşil düğmeli gömlek, ten rengi pantolon ve beyaz spor ayakkabı giyiyordu. Katherine krem ​​rengi bir kazak ve beyaz slip-on sandaletlerin altında beyaz, mor ve yeşil desenli uzun bir elbise içinde güzel görünüyordu ve küçük Lyla beyaz ayakkabılar ve saçında beyaz bir fiyonk olan açık pembe bir elbise giymişti.

Chris Pratt, Lyla Pratt
Paskalya gezileri sırasında Chris ve Lyla Pratt. (arka plan)

Chris ve Katherine’in aile gezisi, Chris’in Mart ayında Jack ve Lyla ile çıktığı bir gezide görüldüğünün manşetlere çıkmasından sonra gelir. Baba ve oğul, Pacific Palisades’te kahvaltıya doğru yol alırken, bebek Lyla’nın her birinin elini sevimli bir şekilde tuttular.

Ondan önce, Katherine de dahil olmak üzere aile, Şubat’ta parka giderken görüldü. Chris, Lyla’nın bebek arabasını iterken kaslarını gösterdi ve Jack’in olabildiğince sevimli görünerek etiketlediği Katherine’in bebek yumruğu tam ekrandaydı. Kesinlikle hepsi için unutulmaz bir gezi gibi görünüyordu!

Katherine ve Chris, Aralık ayında ikinci çocuklarını beklediklerini duyurdular ve kısa bir süre önce, ikincisi aileyi genişletmek ve daha fazla çocuk istemek hakkında yorum yaptı. “Yukarıdaki adamın sağlayacağı kadar çok olmasını çok isterim,” dedi. E! Haberler’ Günlük Pop Temmuz 2021’de. “Yapacağız. Muhtemelen Katherine ile bunun hakkında konuşmam gerekecek ama planım, hadi gidelim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/chris-pratt-son-jack-easter-church-katherine-schwarzenegger-lyla-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir