Chris Pratt ve Karısı Wow’da ‘Guardians Of The Galaxy Vol. 3’ LA Prömiyeri – Hollywood Life


Chris Pratt ve eşi GOTG prömiyeri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Hiçbir şey çiftin kırmızı halı randevu gecesi gibi gol attığını söyleyemez! Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 yıldız Chris Pratt43 ve eşi, Katherine Schwarzenegger, 33, 27 Nisan’da filmin Los Angeles galasında dikkatleri üzerine çekti. Birlikte şehirdeyken, Chris kahverengi ve mor ekoseli bir takım elbise giydi ve bunu kahverengi deri elbise ayakkabıları ve mor ipek bir kravatla tamamladı. Katherine, çiçek süslemelerle övünen straplez metalik gümüş bir elbise içinde büyüleyici görünüyordu. Esmer buklelerini klasik Hollywood bukleleriyle taktı ve sadece damla küpelerle sade tuttu.

Chris pratt ve karısı
Chris Pratt ve eşi Katherine Schwarzenegger, Los Angeles’ta ‘Galaksinin Koruyucuları 3’ün galasında. (John Salangsang/Shutterstock)

Gezileri olaydan sadece beş gün sonra gelir. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Avrupa prömiyeri 22 Nisan’da Disneyland Paris’te yapıldı. Katherine, Los Angeles galasında Chris’i desteklese de geçen hafta Paris’te kırmızı halıda yoktu. Bu arada, tamamen siyah bir takım elbise ve gri düğmeli bir gömlek salladığı için kocası o gün ekstra zarif görünüyordu. Görünümünü siyah deri elbise ayakkabıları, altın işlemeli bir saat ve tabii ki alyansıyla şekillendirdi.

Chris kısa bir süre önce 25 Nisan’da Instagram’da, global basın turundan anların bir montaj videosunu paylaştı. James Gunn film. “Bu [sic] #gotgvol3 uluslararası basın turunun kapanışı! Bizimle kutlamaya gelen herkese teşekkürler – bu son yolculukta hepinizin bize katılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. 5 Mayıs’ta sinemalarda! klip. Birçoğunun bildiği gibi Chris, 2014 yılında Peter Quill / Star-Lord rolünü üstlendi ve o zamandan beri diğer yan filmlerde rol aldı. katıldığı zaman Galaksinin Koruyucuları Vol. 2. 2017’deki prömiyerinde, özellikle o zamanki karısı eşlik etti. Anna Faris46. Sarışın güzel ve Chris, 2018’de dokuz yıllık evliliklerini bıraktı.

chris pratt ve eşi
27 Nisan’da Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger. (John Salangsang/Shutterstock)

Serinin tüm filmlerini yöneten James, Los Angeles prömiyerinin ışığında Twitter’da duygusal bir ifade ve bir açıklama paylaştı. eski fotoğraf 27 Nisan’daki oyuncu kadrosu. “Eh, buradayız. Bu gece Galaksinin Koruyucuları 3. Cilt’in Los Angeles Prömiyeri var. Tabii ki gerginim ama en çok hepimiz, oyuncular ve ekip, arkadaşlarımız ve ailelerimiz, karanlık bir tiyatroda birlikte oturup deneyimleyeceğimiz için heyecanlıyım. Birlikte film,” yazısı başladı. “Film yapımının en tatlı yanı bu: yaratımımıza son bir bakış, onu hepinize, tüm dünyaya teslim etmeden önce, buraya gelmemiz için aldığımız uzun ve dolambaçlı yolculuğun kısa bir anı. Buraya gelmemize yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Kim olduğunu biliyorsun. Sana olan aşkım derinlere işliyor. #GotGVol3 #WeAreGroot.”

Her şey GOTG bir yana, Chris ve karısı kısa süre önce bu ayın başlarında başka bir kırmızı halıya çıktılar. Süper Mario Kardeşler Filmi prömiyer. Paylaşmak için Instagram’a gitti sevimli video 2 Nisan’daki etkinlikte, “Universal, Illumination, Nintendo ve şimdiye kadarki en güçlü kırmızı halıyı yaratmaya dahil olan herkese teşekkür ederim!! Ne yolculuk!!! Wahooo!!” O film için kırmızı halıdayken, Chris tamamen kıpkırmızı bir takım elbise salladı, Katherine ise siyah askısız bir elbiseyle büyüledi. Parklar ve Rekreasyon alum animasyon filmde rol alıyor ve Mario rolünü seslendiriyor. Korkunç Patronlar yıldız Charlie Günü Luigi’yi seslendiriyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/chris-pratt-wife-guardians-galaxy-vol-3-la-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir