Chris Pratt, Son Jack, Kızı Lyla ve Katherine Schwarzenegger Outing – Hollywood Life


Chris Pratt, Son Jack, Kızı Lyla ve Katherine Schwarzenegger Outing – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Chris Pratt hem de başrol oynayan süper ünlü bir film yıldızı galaksinin gardiyanları ve Jura Dünyası bayilikler – ama en sevdiği rol, babaya düşkün olmak gibi görünüyor! Yakışıklı matine idolü yakın zamanda oğluyla birlikte görüntülendi. Jack9 ve kızı Lyla1, 24 Temmuz Pazar günü Los Angeles’taki bir çiftçi pazarında eğlenceli bir gün geçirmek için. Chris’in karısı Katherine Schwarzeneggeryıldızın yakın zamanda ikinci çocukları kızı karşıladı eloiseayrıca yolculuk için yanındaydı!

Chris Pratt, Son Jack, Kızı Lyla ve Katherine Schwarzenegger Outing – Hollywood Life
Chris Pratt, Temmuz 2022’de oğlu Jack ve kızı Lyla ile bir çiftçi pazarının keyfini çıkarıyor. (BACKGRID)

Kapüşonlu ve joggers’tan oluşan rahat bir kombin giyen Chris, gezi sırasında kaslı vücudunu sergiledi. Sportif görünümü bir beyzbol şapkası ve yeni bir çift spor ayakkabıyla tamamladı. Chris’in eski sevgilisiyle paylaştığı Jack Anna Faris, gururlu babasının yanında yürürken çok sevimliydi. Bu arada, Led Zeppelin tişörtüyle serin tutan Katherine, Chris’in Lyla’yı kollarında tutmasıyla sırayla gitti.

Gezi, muhteşem çiftin yeni sevinç paketlerinin ilk fotoğraflarını paylaştıktan neredeyse bir ay sonra gerçekleşti. Eloise Mayıs ayında doğduğunda çift, heyecan verici haberi dünyaya duyurmak için Instagram’a gitti. Chris, “İkinci kızımız Eloise Christina Schwarzenegger Pratt’in doğumunu duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi. “Anne ve bebek iyi gidiyor. Kendimizi kutsanmış ve minnettar olmanın ötesinde hissediyoruz.”

Çift, Aralık 2021’de 2 numaralı bebek beklediklerini açıkladı. Hamilelik haberlerinden önce Chris, büyük bir aileye sahip olmak istediğini itiraf etti. “Yukarıdaki adamın sağlayacağı kadar çok olmasını çok isterim” dedi. E! Haberler Günlük Pop Temmuz 2021’de. “Yapacağız. Muhtemelen bunun hakkında Katherine ile konuşmam gerekecek, ama planım, hadi gidelim.”

Ağustos 2020’de mutlu çift, Kaliforniya, Montecito’daki samimi bir törenle evlendikten neredeyse bir yıl sonra gelen Lyla’yı karşıladı. Aktörün oğlu Jack, aileleri ve arkadaşları ile birlikte törende hazır bulundu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/chris-pratt-son-jack-daughter-lyla-katherine-schwarzenegger-farmers-market-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir