Chris Pratt, “İnanılmaz” Karısı Katherine ile Bebek Eloise Hakkında Detaylar Veriyor


Chris Pratt bir dinozoru nasıl eğiteceğini biliyor, ama bir bebek? Bunun için biraz yardımı var.

bu Jurassic Dünya Hakimiyeti yıldız karşıladı bebek kızı eloise karısıyla Katherine Schwarzenegger 21 Mayıs’ta kız kardeşe katılarak Lyla Maria Ağustos 2020’de doğdu. Chris, Haziran 2019’da evlendiği Katherine’in her şeyi bir arada tutmanın kredisini aldığını söyledi.

Aktör, “Katherine en şaşırtıcı annelik içgüdülerine sahip” dedi. E’den Canlı! filmin 6 Haziran’da Los Angeles’taki galasında. “O ne yapacağını gerçekten biliyor. Onun yolundan gideceğim.”

Üç filmde Owen Grady’yi oynayan Chris Jura Dünyası filmler dahil Jurassic Dünya Hakimiyeti10 Haziran’da sinemalarda — en son filmin, dizinin son bölümünü işaret ettiğini söyledi. Jura destan.

Oyuncu bize bebek bezi bölümünde uygulamalı olduğunu söyledi ve hatta bu deneyimi T-Rex’teki rol arkadaşlarıyla karşılaştırdı.

“Neyse ki dino pisliğinden daha kötü kokuyorlar, ama çok daha küçükler,” diye şaka yaptı Chris. “Onlar çok daha yönetilebilir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333666/chris-pratt-gives-details-on-baby-girl-eloise-with-amazing-wife-katherine-schwarzenegger?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel