Chris Olsen ve Daha Fazla Yıldız, Dışarı Çıkmakta Zorlananlara Tavsiyelerini Paylaşıyor


Sırasında Francesca Farago E’ye söyledi! Gerçeğinizi yaşamanın “tüm dünyadaki en özgürleştirici, özgürleştirici duygu” olduğu haberi, realite yıldızının nişanlısı Jesse Sullivan bazılarının başa çıkamayacağı kadar çok olabileceğini biliyor. TikTok kişiliği, “Belki 10 yıl önce trans olarak çıkmış olsaydım, dürüst olmak gerekirse şu anda aldığım nefreti alacağımı düşünmüyorum.” “Bence bu, özellikle transseksüel olmak için gerçekten zor bir zaman.”

Bu nedenle, devam etti, “Genç birine gerçekten ‘Ailenin yanına gelmelisin’ diyemem. Bunu söylemenin güvenli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bunun zararla sonuçlanabileceği bir dünyada yaşadığımızı düşünüyorum.”

Bunun yerine, 14 yaşındaki babaya durumu anlattı. Arlo, başka bir evrende gezinmeyi önerir. “Telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda veya iPad’inizde kelimenin tam anlamıyla bir topluluk bulabileceğiniz bir dünyada yaşıyoruz. Ben de böyle başladım” dedi. “Her yerde topluluklar var ve sizi destekleyecek ve sevecek insanlar var. Güvenli bir alanınız olduğunu hissetmiyorsanız dışarı çıkmanın en iyi yolu bu olacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375796/chrishell-stause-chris-olsen-and-more-stars-share-their-advice-for-those-struggling-to-come-out?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir