Chris Meloni’nin Mariska Hargitay “SVU” Öpücük Tanıtımına Tepkileri: Video – Hollywood Life


kris


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock

Bazı aktörler öpüşüp anlatmaz ama 24 Ocak’ta, Kanun ve Düzen: SVU yıldız Christopher Meloni61, biraz yapmak için Twitter’a girdi öpüşme şakaları perşembe gününden önce Mariska Hargitay, 59, olası ilişki bölümü. İlk başta, bir hayran, Chris’e uzun süredir rol arkadaşıyla nasıl tanıştığını sormak için yazdı. o cevapladı, “Sorduğuna sevindim. adlı yeni bir şov için ekran testi seçmelerine katıldım. Seks Suçları ve kapıdan içeri girdiğimde…” Ama bir hayranı 61 yaşındaki çocuğa kendisinin ve Mariska’nın kimyadan yoksun olduğunu söyleyene kadar işler gerçekten küstahlaştı.

“Sizin HİÇBİR kimyanız yok. Belki de olmalıydı [John] slattery bunun yerine, ”takipçi alay etti. Chris’in karşılık vermesi an meselesiydi. “John slattery’yi öpmüyorum,” diye yazdı. Deli adam şap. Öpüşme yorumu sadece günler sonra gelir Kanun ve Düzen: SVU yayınladı tanıtım klibi Teaser sona ermeden önce Mariska ile neredeyse öpüştüğü 26 Ocak bölümünden. “Hepimizin beklediği an. #LawAndOrder, #SVU ve #OrganizedCrime’ın yeni bölümlerini Perşembe günü 8/7c’de @NBC’de ve @peacock’ta yayınlayarak kaçırmayın.”

Baharatlı tweet’lere ek olarak, Christopher BUGÜN göstermek tarafından sorguya çekildiği 25 Ocak’ta Savannah Guthrie51 ve Hoda Kotb, 58, rol arkadaşını gerçekten öpüp öpmediği hakkında. “Gitmemiz gerek Yasa ve Düzen Savannah şaka yaptı. “Efendim siz oradaydınız, apartmandaydınız sebebiniz ve imkanlarınız vardı… dudaklarınız.” Daha sonra, “Onu öptün mü, öpmedin mi?” diye sordu. Chris’e parlak bir spot ışığı yansıdıktan sonra, ifadesiz bir surat takındı ve “Avukatımı istiyorum” dedi.

Daha sonra anlattı çıkış o ve Mariska buharlı bölüme nasıl hazırlandı. “Neyi farklı yaptık? Çok farklı bir şey yok,” diye söze başladı. “Arkadaş, iş arkadaşı ve bizim sahip olduğumuz türden bir ilişki olduğunuzda… size sahnelerin ne hakkında olduğu gösteriliyor ve oraya giriyorsunuz.” Ayrıca çekmenin “ilginç bir sahne” olduğunu ve buna “hassas bir sahne” dediğini belirtti. Ayrıca bunu “garip” ve “zor” olarak nitelendirdi, ancak “ama hepsi iyi” notunu aldığından emin oldu. Son olarak, videonun sonunda, esmer güzellikle sahneye çıkmadan önce “nefes nanesi patlattığı” şakasını yaptı.

Chris ve Mariska
Chris Meloni ve Mariska Hargitay, Law & Order: Special Victims Unit’in setinde. (Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock)

İş ve olası öpüşme sahnelerinin yanı sıra, üç çocuk annesi, 24 Ocak’ta sosyal medyaya girerek Chris’in ona doğum günü için harika çiçekler gönderdiğini açıkladı. “Hey Chris, bana dün hangi gün olduğunu bilip bilmediğimi sordun ve emin değildim,” diye söze başladı. Instagram klibi. “Ama sonra anladım çünkü bu güzel çiçekleri senden aldım!” Klibi, Chris’in 23 Ocak’ta kendisine mutlu yıllar dilemesine yanıt olarak verildi. “Kutlayın Marsha,” diye yazdı. posta. Her iki oyuncu da 1999’dan beri hit dizide rol aldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/chris-meloni-reacts-mariska-hargitay-svu-kiss-teaser-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir