Chris Martin’in Nadir Gezisi Dakota Johnson Gibi Bir Şey İstiyoruz


Bir süper kahramanın bile biraz TLC’ye ihtiyacı vardır.

Marvel filminin çekimlerine ara verdi madam ağ, Dakota Johnson erkek arkadaşıyla tatlı bir gezinti için Massachusetts sahiline git Chris Martin.

Aktris gündelik gezileri için beyaz bir atlet, krem ​​rengi sweatshirt ve gri eşofman giydi. Bu arada, mavi eşofman ve bir ayı taslağı olan açık mavi bir gömlek giyerek onun soğuk havasına uyuyordu. Görünümü tamamlamak için Chris, üzerinde “Aşk” yazan bir donanma şapkası takarak kar amacı gütmeyen kuruluşa selam verdi. aşk düğmesi hangi küresel sağlığı teşvik eder.

Çifte özel bir konuk da katıldı: Dakota’nın köpeği Zeppelin.

Bu gezi iki hafta sonra geliyor soğuk oyun Rio de Janeiro ve São Paulo konserlerini Chris’in “ciddi akciğer enfeksiyonundan” kurtulmasıyla 2023’ün başlarına erteledi.

Coldplay, 4 Ekim’de Instagram’da “Yeni tarihleri ​​belirlemek için olabildiğince hızlı çalışıyoruz ve önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla bilgi vereceğiz” dedi. “Bu zorlu zamanda anlayışınız için çok minnettarız. Chris’in sağlığına öncelik vermemiz gereken yer.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350897/we-want-something-just-like-dakota-johnson-and-chris-martin-s-casual-beach-outing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir