Chris Martin & Dakota Johnson Hollywood’da Akşam Yemeğinin Keyfini Çıkarıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Dakota Johnson Chris Martin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Dakota Johnson ve Chris Martin 26 Mayıs’ta Hollywood’da Sushi için dışarı çıktı ve çift mutlu ve aşık görünüyordu! Film yıldızlarının 32 yaşındaki kızı Don Johnson ve Melanie Griffithve Coldplay lideri 45, ünlü Sunset Bulvarı’ndaki Sushi Park restoranına giderken el ele tutuşarak fotoğraflandı. Dakota ve Chris, Chris beyaz kalpli ve kot pantolonlu mavi bir tişört sallarken ve Dakota siyah bir ceket, beyaz bluz ve mavi kot pantolon giyerken, şirin ve gündelik gezileri için giyindiler. bu 50 ton Film franchise yıldızı ayrıca boynuna güzel bir altın kolye taktı ve saçlarının dümdüz omuzlarına düşmesine izin verdi.

Chris Martin ve Dakota Johnson
Dakota Johnson ve Chris Martin, 26 Mayıs 2022’de Hollywood, California’da. (MEGA)

2017’den beri birlikte olan ünlü çift, ilişkileri konusunda çok özeldi. Dakota, Aralık 2021 röportajında, muhteşem Point Dume, Malibu evlerinde evde kalmayı tercih ettiklerini doğruladı. “Uzun süredir birlikteyiz ve bazen dışarı çıkıyoruz, ama ikimiz de o kadar çok çalışıyoruz ki evde olmak, rahat ve özel olmak güzel” dedi. Elle. “Partilerin çoğu evimin içinde geçiyor.”

Dakota, ufukta bir hafta sonu olduğunda bile, evindeki kişinin genellikle televizyon izlediğini belirtti. “Sanırım, bugün Cuma! Biraz kafayı yemeliyim. Ve bazen yaparım,” diye devam etti. “O kadar çok çalışıyorum ki çay içmek ve televizyon izlemek bana çekici geliyor.”

Chris Martin Dakota Johnson
Chris Martin ve Dakota Johnson 26 Mayıs 2022’de akşam yemeğinin tadını çıkarıyor. (MEGA)

Dakota ve “Sky Full Of Stars” şarkıcısı 13 yıllık bir yaş farkıyla karşı karşıyayken, dergiye nispeten genç yaşına göre çok şey yaşadığını söyledi. “Hem 48 hem de 26 hissediyorum” dedi. ‘Hayatımda çok şey yaşadım. Gerçekten genç bir sürü hayatım oldu, bu yüzden sanırım daha yaşlı hissediyorum.”

bu Siyah kütle aktris, başlı başına bir Hollywood kraliyetidir – annesi Melanie, TV’lerde rol alan babası gibi ikoniktir. Miami yardımcısı. Ayrıca, büyükannesi Tippi Hedren unutulmaz bir şekilde filmde rol aldı. Alfred Hitchcockefsane korku filmi Kuşlar. Chris’e gelince, Goop maven ve Oscar ödüllü ile evliydi. Gwyneth Paltrow 13. Birlikte iki çocukları var Elma18 ve Musa16.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/chris-martin-dakota-johnson-dinner-date-hollywood-photos/

Yorum yapın

SMM Panel