Chris Hemsworth Yeni Fragmanda Çıplak Görünüyor – Hollywood Life


Chris Hemsworth’un Thor, “baba gövdesinden tanrı gövdesine” geçti. için resmi fragmanda Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Thor nihayet yolunu geri alıyor. Eski Jane Foster, Thor’un gök gürültüsünü çalmak için ortaya çıktığında, işler biraz garipleşir.

Thor ve Jane işlerini onlar için yarıda kestiler. aşk ve gök gürültüsü. Tanınmayan bir oyuncu tarafından oynanan Tanrı Kasabı Gorr ile karşılaşacaklar. Christian Bale. Gorr, “Tanrıların umursadığı tek kişi kendileridir” diyor. “Eski tanrılar ölecek.”

Natalie Portman Chris Hemsworth
Natalie Portman ve Chris Hemsworth ‘Thor: Love and Thunder’da. (Marvel Stüdyoları)

Fragmanın sonunda, Thor’un Zeus’un önünde durduğu görülüyor. Russell Crowe. Zeus, Thor’a mor ve mavi bir pelerin olan kılığını çıkarmasını söyler. Zeus, Thor’un kıyafetlerini kendisi çıkarır ve Thor’un aslında hiçbir şey giymediğini ortaya çıkarır. Hemen hemen herkes Thor’un tanrısal bedenini görünce kaderini tayin eder ve Valkryie ve Jane bile iyi bir görünüm elde edene kadar yardım etmeyi bırakır.

Fragmanın ilk çıkışından önce Chris, filmi bir Instagram videosu. Resmi fragmanın “aklınızı uçuracağını” söyledi. Ayrıca bu filmle “çok gurur duyduğunu” ve “üzerinde çalışmaktan zevk ve onur duyduğum en büyük şey” olduğunu da itiraf etti. Şimdi bu Thor’un kendisinden büyük bir övgü.

Yeni fragman, ilk teaser fragmanının gelmesinden bir aydan biraz fazla bir süre sonra geliyor. Thor, olaylardan sonra kendini tekrar dövüş şekline sokuyor. Yenilmezler: Oyunsonu birPeter Quill ile yeniden bir araya gelecek (Chris Pratt) ve Galaksinin Koruyucularının geri kalanı. Ancak Thor, “süper kahramanlık günlerinin sona erdiğini” kabul ediyor.

Teaser ayrıca ilk görüntüleri de ortaya çıkardı. Natalie Portman’ın Son anlarda Mighty Thor. Thor’un çekici Mjolnir’i kullanırken görülebilir. O zamandan beri Natalie’nin inanılmaz tonda kollarını gösteren yeni fotoğraflar yayınlandı. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

Natalie Portman Tessa Thompson
Natalie Portman ve Tessa Thompson ‘Thor: Love and Thunder’da. (Marvel Stüdyoları)

Merakla beklenen filmde de yıldız var Tessa Thompson, Jeff Goldblum, Melisa McCarthy, ve dahası. COVID-19 pandemisi nedeniyle yaşanan büyük gecikmelerden sonra, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü 8 Temmuz 2022’de vizyona girecek.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/23/thor-love-and-thunder-chris-hemsworth-bares-all-trailer-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir