Chris Hemsworth Thor’a Hazırlanırken Ne Yedi: Aşk ve Gök Gürültüsü


Chris Hemsworth God of Thunder’ı oynamak için uhrevi bir diyete ihtiyacı yoktu.

En son için fiziksel hazırlığının bir parçası Thor taksit aşk ve gök gürültüsü eğitmen ile James “Duffy” Gaver Chris’in dediği gibi, “hayvan krallığını” kapsayan bir diyet içeriyordu.

“Kahvaltıda, bir avuç pirinç ya da bir avuç sebze ya da her ikisi ile üç ya da dört yumurta olurdu,” dedi özel olarak E! Haberler’ Günlük Pop 21 Haziran’da. “O zaman birkaç saat sonra tavuk, sebzeler, pilav olurdu. Bir sonraki öğün biftek, sebzeli pilav – balık, sebze, pilav olurdu.”

Neyse ki, bir hile günü için çabalarına değdi. 38 yaşındaki, “Pizza benim için büyük” dedi. “Hamburger severim. Dondurma büyük bir şey, çikolata – hepsi bariz şeyler.”

Film için hazırlanmaya başlamadan önce Chris yazar, yönetmen ve başrol oyuncusuna aşık oldu. Taikia WaititiThor’un kötü Gorr the God Butcher ile yüzleştiğini gösteren senaryo (Christian Bale)—ilk okumada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335290/what-exactly-chris-hemsworth-ate-to-prep-for-thor-love-and-thunder?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel