Chris Hemsworth, ‘Thor’ Gerileme Fotoğraflarında Kızı Hindistan’ı Övdü – Hollywood Life


Chris Hemsworth, 'Thor' Gerileme Fotoğraflarında Kızı Hindistan'ı Övdü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Başarılı hafta sonu çıkışının ardından Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Chris Hemsworth 11 Temmuz Pazartesi günü Instagram’da sevimli bir retrospektif paylaştı. “Burada [are] benim ve kızımın iki resmi,” Chris, 38, fotoğraflara başlık attı onun yanında ve Elsa Pataky’en büyük çocuğu, Hindistan Gülü Hemsworth. Marvel yıldızı, ilk fotoğrafın “11 yıl önce ilk kez setteyken” çekildiğini yazdı. “Diğeri Thor: Love and Thunder’daki en sonuncusu. O benim en sevdiğim süper kahramanım.”

India Rose 11 Mayıs 2012’de doğdu, bu nedenle bu ilk çekimin yapımı sırasında çekilmiş olması muhtemeldir. Thor: Karanlık Dünya, o yılın Eylül ayında filme başladı. İkinci fotoğrafta Chris, şimdi on yaşında olan kızını en yeni bölümde önemli bir sahne için kollarında tutuyor. aşk ve gök gürültüsü.

Chris Hemsworth, 'Thor' Gerileme Fotoğraflarında Kızı Hindistan'ı Övdü – Hollywood Life

Aslında, yeni Thor filmde bir değil iki değil birden fazla Hemsworth var. [Minor spoiler alert]. Chris, Haziran ayının sonlarında, kendisinin ve Elsa’nın 8 yaşındaki ikizlerinden birinin, saşa ve Tristan, genç bir Thor oynuyor. Hindistan, “Aşk karakterini” oynuyor, dedi Chris, eklemeden önce. “Bu gerçekten havalı. Gerçekten içinde olmak istediler.”

Hemsworth, “Tek seferlik eğlenceli bir aile deneyimi gibi geldi” diye ekledi. “Şimdi gidip çocuk yıldızlar ve aktörler olmalarını istemiyorum. Bu, hepimizin sahip olduğu özel bir deneyimdi ve çok sevdiler. Harika zaman geçirdiler.”

Chris Hemsworth, 'Thor' Gerileme Fotoğraflarında Kızı Hindistan'ı Övdü – Hollywood Life
Chris ve kızı 2018’de (Shutterstock)

Hindistan’ın filmde olması “her zaman plan değildi” Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü müdür Taika Waititi söylenmiş Marvel.com. “Fikir gerçekten Chris hakkında konuşurken başladı. [his daughter] Hindistan. Ve ‘Oh, bilirsin, kızımla bir sahnede olmak benim için oldukça havalı olurdu’ dedi. Etrafa bakınmaya başladım, oh, herkesin çocuğu var. Bu oyuncuların hepsinin çocukları var.”

Chris, 27 Haziran’da Instagram’da paylaştığı bir gönderide Yıldırım Tanrısı olarak geçirdiği on yılı yansıttı. “On yıldan fazla bir süredir bize şunu gösterdiniz: Thor hala layık. Bu inanılmaz yolculuğun bir parçası olan hepinize alçakgönüllü ve minnettarız” diye yazdı. “Görmeni bekleyemeyiz.” Görünüşe göre dünyanın geri kalanı onu görmeye hazırdı: Film şu anda dünya çapında gişede 303 milyon doların üzerinde hasılat yaptı ve vizyona sadece dört gün kaldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/chris-hemsworth-daughter-india-thor-throwback-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir